w

09.05.2022 | Górnik Łęczna vs Termalica – walka o utrzymanie w Ekstraklasie!

Wczorajszy dzień był już naprawdę udany, a na dodatek nocne typy na naszej grupie dały naprawdę fajny zysk. Dziś ponownie skupiamy się na piłce nożnej, a dokładnie na naszej Ekstraklasie. Czeka nas bardzo ważny mecz w dole tabeli między Górnikiem Łęczną, a Termalicą Nieczeczą. Dla gospodarzy to spotkanie ostatniej szansy, by mieć nadzieję na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dla gości to duża okazja, by mocno się zbliżyć do bezpiecznej strefy. Emocji na pewno nie zabraknie, ale jakie typy wybrać na mecz Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza? Zapraszam do analizy!

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Górnik Łęczna vs Termalica Nieciecza – zapowiedź meczu

Już dziś o 18:00 w Łęcznej odbędzie się mecz bardzo ważny dla układu tabeli w polskiej Ekstraklasie. Obecnie ostatni Górnik ma ostatnią szansę, by przedłużyć swoje nadzieje na utrzymanie, choć nawet w przypadku zwycięstwa, będą one dość iluzoryczne. To jednak nie oznacza, że przejdą obok meczu obojętnie, a wręcz przeciwnie. Uważam, że choć może to być nieoficjalne pożegnanie z Ekstraklasą, to będą starać się za wszelką cenę i może to być naprawdę mecz walki. Termalica jest tu faworytem, są w niezłej formie i wydaje mi się, że mają większe szanse, ale w takich meczach decydują detale. Zatem jakie typy wybrać na mecz Górnik Łęczna – Termalica Nieciecza?

Typy na mecz walki w Łęcznej!

Ciężko wskazać zwycięzcę tego meczu, bo tak jak wspominałem, zadecydują tak naprawdę szczegóły. Jedna akcja może zmienić tu wszystko, dlatego bezpieczniejszą i znacznie ciekawszą opcją jest zakład na kartki. Napisałem wyżej, że będzie to mecz walki i taki będzie, gdyż możliwości czysto sportowe obu ekip nie są na najwyższym poziomie. Bardziej skłaniałbym się ku przepychance, długich piłkach i próbach dośrodkowania. Oba zespoły dobrze czują się z kontry, więc będzie je trzeba przerywać. Charakterystyka tego meczu myślę, że się zgadza pod typ na kartki, a jak wyglądają statystyki?

  • Górnik Łęczna 1,9 żółtych kartek na mecz
  • Termalica Nieciecza 2,2 żółtych kartek na mecz

Owszem, te liczby nie są imponujące, jednak wspominałem już wczoraj, że w takich meczach one nie grają. W takich meczach podejmuje się bardzo szybkie decyzje, często impulsywne, zwłaszcza, że z obu stron jest duża presja. Ciekawostką jest też fakt, że w czterech ostatnich meczach bezpośrednich, zobaczyliśmy czerwone kartki. Miało to miejsce nawet w towarzyskim meczu, więc można sobie wyobrazić, że poziom sportowy nie jest tu ważny.

Nie wiem czy zobaczymy tutaj awantury boiskowe, tak jak to było wczoraj we Włoszech, ale arbiter tego spotkania lubi kartki pokazać. Sędzią tego meczu będzie Sebastian Jarzebak, który średnio pokazuje 4,4 żółte kartki na mecz i w 3 meczach na poziomie Ekstraklasy, pokazał aż 11 czerwonych kartek.

Moim głównym typem na ten mecz jest over 5,5 kartek. Pod uwagę bierzemy oczywiście wszystkie kartki, więc ewentualna czerwona liczona jest podwójnie. Uważam, że to będzie brzydki mecz, gdzie będzie sporo fauli i nawet za ilość mogą się pojawiać. Będzie przerywanie kontry, a może i jakieś zaczepki. Zbyt ważny mecz, żeby zagrać na luzie, dlatego zdecydowałem się na takie rozwiązanie. Linia wcale wysoka nie jest, ale jeśli ktoś ma wątpliwości, to można spróbować delikatniejsze rozwiązanie poniżej.

Druga propozycja wydaje się być bardzo do dubla, bo jakoś nie spodziewam się kartek tylko z jednej strony. W powyższym zakładzie wystarczą po dwie żółte z obu stron, ale z racji kursu, wstawiam do podglądu, by sobie połączyć. Mam nadzieję, że Górnik i Termalica nas nie zawiodą i zobaczymy interesują oraz ostry mecz. Powodzenia!

Komentarze

Ładowanie…

Tanzania, Ligi Kuu Bara – 09.05. Dubel z Afryki i Azji!

Granada – Athletic Bilbao | 10.05.2022 | typy i zapowiedź