w

14.05.2022 | Eurowizja i ATP Rzym w walce o 291 PLN!

Jak to zwykle bywa w sobotę, oferta naprawdę przeogromna i można przebierać, jak tylko się chce. Pierwsze moje kupony podawane był na grupie na FB, ale mam coś ciekawego na wieczór. Pod uwagę bierzemy konkurs Eurowizji 2022, a także półfinał turnieju ATP Rzym. Szykuje nam się naprawdę ciekawy i różnorodny wieczór. Jakie typy wybrać na te zdarzenie? Zapraszam do analizy poniżej!

Pakiet powitalny

Eurowizja 2022 – szanse Krystiana Ochmana

Dzisiaj skupiamy się głównie na Polsce i na występie Krystiana Ochmana, który reprezentuje nasze barwy na tegorocznym konkursie piosenki europejskiej. Polak nie jest faworytem do wygrania konkursu, kurs na takie zdarzenie wynosi 67,0 ale i tak można spodziewać się wysokiego miejsca. Realnie mówi się o TOP7, ale obiektywnie patrząc, Krystian może zakręcić się około piątego miejsca. Ja jestem jednak daleko od ryzykowania takiego miejsca i wolę skupić się na bezpiecznej wersji i bardziej prawdopodobnej wersji.

Pierwszą myślą kusiło mnie, by dać zakład na TOP5, ale po pierwsze nie było takich zakładów, a po drugie, może być bardzo ciężko. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zakład, że Polska zajmie miejsce w pierwszej dziesiątce. Kurs na to zdarzenie wynosi 1,45 w Fuksiarzu i uważam, że to bardzo atrakcyjna propozycja. Do dubla wręcz idealna.

Novak Djoković vs Casper Ruud – zapowiedź meczu oraz typ

Wieczorem czeka też nas drugi półfinał turnieju ATP w Rzymie. Novak Djoković zmierzy się z Casperem Ruudem i chyba nie muszę pisać, kto jest faworytem tego meczu i dlaczego. Warto się zastanowić jednak nad tym, w jaki sposób rozstrzygnie się ten mecz i jak długo potrwa. Osobiście uważam, że to nie będzie łatwa przeprawa dla Serba, bo Ruud to naprawdę dobry specjalista od gry na nawierzchni ziemnej i potrafi grać skutecznie.

Norweg powinien trochę postraszyć i trzymać serwis tak, jak to robił Auger-Alliasime w dniu wczorajszym. Patrzę sobie na poprzednie mecze obu panów i dwukrotnie wygrał Nole, ale nie był to zbyt łatwe mecze. Ruud jest w naprawdę dobrej formie i te 8 gemów będzie w stanie ugrać, a może nawet coś więcej. Typ na powyżej 19,5 gemów wydaje się być naprawdę solidny, a kurs w dublu ładnie mi pasuje.

Kurs 2,20 nie daje nam podwojenia, ale i tak jest wystarczający, żeby wygrać fajną sumkę. Kupon wydaje się naprawdę ciekawy i jeśli nie zdarzy się nic nadzwyczajnego, to powinien wejść bez większych problemów. Powodzenia!

Komentarze

Ładowanie…

Rennes i Lipsk w walce o Ligę Mistrzów! Typy, zapowiedź oraz kursy.

14.05.2022 | Lechia Gdańsk vs Pogoń Szczecin – zapowiedź meczu, typy na dziś oraz kursy!