w

Afrykański dubel z kursem 2.43!

Dziś w ramach afrykańskich eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze przygotowałem dla Was ciekawy dubelek. Dotyczyć on będzie spotkań pomiędzy Kamerunem i Algierią oraz Egiptem i Senegalem. Gramy dziś z bukmacherem Betclic. Zapraszam do zapowiedzi!

Betclic logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Kamerun – Algieria – zapowiedź, typy

Kamerun po rozczarowującej grze w PNA, gdzie był organizatorem przeszedł sporą metamorfozę. Kiepska dyspozycja drużyny kosztowała ówczesnego trenera – Toniego Conceicao utratę stanowiska. Jego posadę przejął Rigobert Song, któremu udało się awansować do finału eliminacji, gdzie rozegrają swój dwumecz z drużyną z Algierii. Drużyna Lisów Pustyni również nie może zaliczyć PNA do udanych. Ich gra w obronie była katastrofalna przez co zajęli ostatnie miejsce w grupie. Obie drużyny z pewnością ,,odrobiły lekcje” z poprzedniego turnieju i z pewnością pokażą sie z lepszej strony. Biorąc pod uwagę rangę tego dwumeczu spodziewam się tutaj zaciętej gry. Dlatego też typuje tutaj powyżej 30,5 fauli. Drużyny afrykańskie mają to do siebie, że grają dość fizyczną piłkę. Praktycznie każda próba zatrzymania akcji ofensywnej rywala kończy się faulem. W myśl zasady ,,piłka może przejść a obrońca nie” 🙂

Egipt – Senegal – zapowiedź, typy

Przed nami hitowie spotkanie, w którym zmierzą się finaliści PNA. Egipt z pewnością będzie chciał odegrać się za ostatnią porażkę i powinien podejść do tego spotkania ofensywnie. Uważam, że drużyna Senegalu podejdzie ostrożnie do pierwszego spotkania, próbując swoich sił w kontratakach. Wywieziony remis z tego terenu będzie dla nich korzystnym wynikiem. Z pewnością będą do niego dążyć aby finalnie rozstrzygnąć losy tego dwumeczu na swoim boisku. W tym meczu podobnie jak w poprzednim gram powyżej 31.5 fauli. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na ich ostatnie spotkanie w finale PNA. Nie uwzględniając dogrywki, było ich aż 37! Stawka tego spotkania jest naprawdę wysoka. Zawodnicy mają szansę pokazać się na wielkim turnieju, a także przed przyszłymi pracodawcami.

Ostatnie bezpośrednie spotkanie w finale PNA

TYPY: Kamerun – Algieria powyżej 30,5 fauli oraz Egipt – Senegal powyżej 31.5 fauli.

Komentarze

Ładowanie…

Nie samą seniorską piłką człowiek żyje. Dubel z eliminacji Mistrzostw Europy u21!

FAME MMA

FAME MMA 13: typy, kursy i karta walk!