w

Argentyńskie rezerwy znów dadzą zarobić? Łapcie dubelka i gramy o 431 PLN!

Specjalny zakład z NHL znowu dał zarobić, więc aż miło wstać i pisać dla Was kolejne analizy. Nie ukrywam, że jak dla mnie to dość wcześnie, ale czego nie robi się dla takiej społeczności, jak Wy. Mam dla Was typy na dziś z argentyńskiej ligi rezerw, które w tym tygodniu już gościły u mnie. Wówczas się udało i dziś idziemy za ciosem. Zapraszam do analizy!

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Gimnasia La Plata vs Estudiantes – zapowiedź meczu, typy na dziś oraz kursy

Umówmy się, nie jestem ekspertem od tej ligi, bo to dopiero drugi kupon, który przedstawiam właśnie z tych rozgrywek. Nie mniej, obiecałem sobie na początku tygodnia, że będę to obserwował i z tej okazji wyszły mi kolejne bety. Jeden z nich jest na mecz Gimnasia La Platy z Estudiantes i nie mogłem wybrać niż over bramkowy. Obie drużyny bardzo fajnie zaczęły ten sezon pod tym kątem. Gospodarze bilans 14:10, co daje średnią 4 goli na mecz, natomiast goście 10:9 ze średnią 3,2.

Moim zdaniem, nie ma innej opcji niż kolejny mecz z dużą ilością bramek, ale ciężko mi być przekonanym, żeby zagrać wysoką linię. Wybrałem zatem zakład na powyżej dwóch bramek po kursie 1,42. Uważam, że to bardzo duże value i naprawdę opłaca się grać.

Lanus vs Banfield – zapowiedź meczu, typy na dziś oraz kursy

Drugi mecz rozpocznie się o tej samej godzinie i będzie to 13:00. Szykuje nam się ciekawe popołudnie, a to przecież nie będzie koniec na dziś. Nie mniej jednak, skupiamy się na razie na spotkaniu Lanus z Banfield, również w lidze rezerw. Tutaj już nie ma tak imponujących średni, jak w spotkaniu powyżej, ale dalej warto się tu pokusić o gole.

Faworytem jest Banfield, które może tu spokojnie strzelić dwie bramki. Lanus również tu myślę postraszy, więc te 3 bramki czemu nie. Zakład na powyżej 2 goli tutaj również wydaje się całkiem dobry, choć tu mamy ruchy kursów i one nieco spadły. To też dało mi do myślenia. W dotychczasowych meczach, tylko jedno spotkanie w meczach obu drużyn, nie skończyło się minimum 2 bramkami. Opcja over 2 goli do dubla, po kursie 1,38 jest naprawdę sympatyczna!

Kupon na 13:00 wydaje się naprawdę dobry. Moim zdaniem, oba mecze wyglądają pewnie i bezpiecznie. Dużo będzie też zależeć jak się ułożą mecze, ale ligi rezerwowe charakteryzują się otwartością i sporą ilością goli. Jak wspomniałem wcześniej, nie jestem specem od tej ligi, dopiero się wdrażam, ale stawkę dałem dość solidną. Powodzenia!

Komentarze

Ładowanie…

Typy dnia NBA 17.03. Mocny dubel z kursem 4.1

Tłusta taśma na Ligę Europy ‼️ Typy na dziś po kursie 23‼️