w

Bezpieczny tripel na nockę? Zagramy o 440 PLN!

Dziś bilans dnia 1/2, ale co najważniejsze z małym, ale jednak zyskiem. Wolałbym oczywiście jakąś serię, ale jeśli regularnie będzie zysk, to też będzie nieźle. Nie zatrzymujemy się i lecimy z kolejnymi typami na nockę. Tym razem, postanowiłem zejść z kursów pojedynczych zdarzeń, a dołożyć jedno spotkanie. Wyszedł zatem tripel z kursem łącznym 2,00. Mam nadzieję, że taka zmiana pomoże uzyskać dobry efekt. Zapraszam do analizy!

Betclic logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Zanim jeszcze przejdę do spotkań, przypomnę, że Betclic zmienił zasady promocji powitalnej. Teraz macie 200 PLN bez ryzyka, a zwrot w postaci freebetu, co sprawia, że jest to naprawdę rewelacyjna ofert dla nowych graczy!

The Strongest vs Bolivar – zapowiedź meczu, typy oraz kursy

Zaczynamy już o północy od starcia The Strongest z Bolivarem w lidze boliwijskiej. Mecz powinien zapowiadać się na wyrównany, ale mieliśmy bardzo duże ruchy kursów i mocno one spadły na gości tego meczu. Musiała pójść jakaś mocna informacja, o której nie wiem, bo przecież The Strongest u siebie są zawsze mocni, a wszystko przez wysokość npm. Sytuacja z takimi spadkami bardzo mi się podoba, bo to znaczy, że Bolivar będzie mocnym faworytem. Jak już wspomniałem, schodzimy z kursów pojedynczych zdarzeń, dlatego bezpiecznie over 1,5 po kursie 1,22.

Nacional Asuncion vs Libertad – zapowiedź meczu, typy oraz kursy

Druga moja propozycja rozpocznie się 15 minut po północy, a będzie ona mieć miejsce w Paragwaju. Nacional podejmie potężny w tym sezonie Libertad. Goście na 5 meczów, wygrali 4 i jeden zremisowali, a dziś także nie powinni przegrać. Motywacja podwójna, bo przegrało Cerro i mogą sobie zasiąść w fotelu lidera, a rywal raczej nie będzie mocno wymagający. Nacional aż tak dobrze nie rozpoczął sezonu, ale wpadają w ich meczach bramki, a to najważniejsze. Historia meczów bezpośrednich także na plus, dlatego opcja na powyżej 1,5 gola po kursie 1,25 wydaje się bezpieczna.

Ottawa Senators vs Arizona Coyotes – zapowiedź meczu, typy oraz kursy

Ostatnia propozycja to już NHL, a dokładnie rywalizacja Ottawy Senators z Arizona Coyotes. Muszę Wam szczerze napisać, że normalnie nie ruszałbym tego zestawienia, ale ostatnie wyniki obu drużyn napawają optymizmem i może tu być naprawdę ciekawie. Nawiązuję tutaj tez do meczu 5-go marca, kiedy to Kojoty wygrały 8:5 z Senatorami. Dziś nie spodziewam się aż takiego meczu, ale te 5 bramek powinno wpaść. Kojoty dalej w formie, Sens dalej swoje dostają. Średnie się zgadzają, poprzednie mecze bezpośrednie także, więc czego chcieć więcej? Myślę, że to naprawdę niezła podbitka po kursie 1,31.

Jak już wspomniałem wyżej. Dziś próba zejścia z kursów, dołożenia jednego meczu. Jestem ciekaw czy to przełoży się odpowiednio na rezultaty, bo opcje naprawdę bezpieczne. W dublu musiałbym znacznie więcej kombinować, a szczerze mówiąc, to nic innego oprócz właśnie tych spotkań, w oczy mi się nie rzuciło. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i rano obudzimy się z większym saldem na koncie. Powodzenia wszystkim życzę!

Komentarze

Ładowanie…

Estonia i Islandia dadzą zarobić? Kolejne typy na dziś już czekają?

Typy na Ligę Mistrzów już gotowe ‼️ Gramy dubel z wysokim kursem ‼️