w

Być albo nie być, czyli Serie A o 350 zł!

Niestety środowe typy nie okazały się tak skuteczne jak poprzednio, dlatego postanowiłem wrócić do korzeni. Dziś zagramy zakład w meczu przez duże M. To będzie coś więcej niż mecz ligowy, to będzie mecz o życie. Korzystamy z oferty bukmachera Betfan i gramy singla po kursie 2.65! Zapraszam do lektury.

Parma vs Crotone

Sezony w Europie pomału zbliżają się ku końcowi. Zostalo już kilka rund do wyłonienia zwycięzców i przegranych tego dziwnego roku. Możemy być pewni że ostatnie mecze będą pełne niespodzianek, walki i zaangażowania do ostatniego gwizdka.

W 33 kolejce włoskiej Serie A spotkają się drużyny które bezpośrednio walczą o utrzymanie w lidze. Zarówno Parma jak i Crotone mają jeszcze matematyczne szanse, jednak od tego meczu z pewnością zależy ich być albo nie być! Na 6 kolejek przed końcem goście z dorobkiem zaledwie 15 punktów zamykają tabele ligi. Parma zgromadziła 5 punktów więcej i plasuje się na 19 pozycji. W związku z tym że stawka meczu jest ogromna spodziewam się otwartego i ostrego grania. Obie drużyny dużo tracą bramek, strzelają niemal że w każdym spotkaniu a biorąc pod uwagę wartość wygranej to kartek też nie powinno zabraknąć. W pierwszym meczu tych drużyn wszystkie wymagane linie na dziś zostały pokryte bez problemu. 3 bramki, 9 rzutów rożnych i aż 10 żółtych kartek pozwalają nam patrzeć z optymizmem na dzisiejszy zakład.

Arbitrem głównym tej rywalizacji będzie 36letni Antonio Rapuano, który w swojej pracy wyciąga żółte kartoniki że średnią ponad 5 na mecz. To będzie jego dopiero 3 spotkanie na tym szczeblu rozgrywek w tym sezonie, tym lepiej dla nas. Mało doświadczony sędzia moze mieć problem z ostudzeniem temperamentu piłkarzy.

Ruszamy już o 18! Trzymamy kciuki i niech los nam sprzyja!

Typ: powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych

Https://betside.pl/go/betfun

Kto lepszy w derbach Krakowa? Singiel z kursem 2,35 do gry!

Kolejny koszykarski handicap! Czyli gra o 209 zł!