w

Ten czasowy bonus to chrapka dla każdego chcącego zrobić depo!

Szacowany czas czytania: 4 minuty

Europejskie puchary z przytupem wjechały na scoreboardy piłkarskie. To z pewnością pewien motor napędowy do mniejszego lub większego depozytu na bezpieczne granie. Zarówno puchary w Europie, jak i decydujące mecze w kontynentalnych ligach, zapełniają listę możliwości zakładów bukmacherskich. Naprzeciw wszystkim, nawet najbardziej wymagającym typerom, BETFAN przygotował specjalny bonus. Kod BETSIDE upoważni Cię do odbioru 600 PLN zakładu CASHBACK. Nazwijmy to przedsmakiem omawianego poniżej bonusu. Poniższy ekwiwalent możesz wykorzystać na dowolne wydarzenie sportowe w ofercie legalnego bukmachera BETFAN.

Sprawdź zasady obrotu i otrzymania bonusu w BETFAN!

300 PLN w bonusie do każdego depozytu. Ale jak?

Wielu bukmacherów w swoich promocjach lubi zamieszczać oferty skierowane w głównej mierze do nowo deponujących klientów. Nie powinno się jednak zapominać o tych stałych, którzy składają swoje depozyty na bieżąco. Bukmacher BETFAN z pewnością jest jednym z tych, którzy dba o swoich klientów! Z okazji zbliżających się pucharów chcieliby rzucić swoim graczom trochę więcej kasy na granie. W jego stajni znajdziesz czasowy bonus 50% do 300 PLN, który możesz zrealizować do czwartku, 24 lutego! Nasuwa się jednak pytanie – co należy spełnić, aby otrzymać bonus 300 PLN dla każdego?

Kwoty bonusów 50% do 300 PLN w BETFAN

Niezależnie od tego, czy wpłaciłeś już raz czy 5 razy na konto BETFAN swoje środki, wciąż możesz skorzystać z bonusu. Przyznawany jest on każdemu (choć mimo wszystko CASHBACK 600 PLN przy pierwszym depozycie to dużo lepsza oferta dla nowych klientów).

  • Minimalna kwota depozytu do 50 PLN
  • Przy dowolnej wpłacie do 300 PLN, 50% trafi na twoje konto bonusowe po spełnieniu warunków
  • dla przykładu – przy depozycie 600 PLN, maksymalny bonus 300 PLN zasili twoje konto po wykonaniu poniższych czynności.

Jak otrzymać bonus?

Zasady otrzymania bonusu 50% do 300 PLN w BETFAN są banalnie proste. W pierwszej kolejności należy dokonać dowolnego depozytu, począwszy od 50 PLN do maksymalnej kwoty 600 PLN.

  1. Obróć jednokrotnie swoimi wpłaconymi środkami z konta głównego kuponem AKO lub SINGIEL z kursem minimalnym 2.50.
  2. Bonus zostanie przyznany po rozliczeniu kuponu.

Nie ma znaczenia, czy zagrany kupon zaświeci się na zielono, czy na czerwono. Nie musisz również wpisywać żadnych specjalnych kodów dodatkowych – poza kodem BETSIDE do rejestracji (jeżeli jeszcze nie posiadasz konta). Jak tylko BETFAN rozliczy ci kupon, środki bonusowe trafią na twoje konto.

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Obrót bonusem 50% do 300 PLN w BETFAN

W zależności od tego, jaki bonus otrzymałeś, należy zagrać swoje otrzymane saldo całą kwotą. Dla przykładu, jeżeli otrzymałeś bonus 300 PLN, musisz zagrać swój bonusowy kupon tą samą kwotą. Dodatkowo kupon musi zawierać:

  • Minimum 3 zdarzenia
  • LIVE lub prematch
  • Kurs ogólny kuponu 3.80

Więcej informacji o promocji czasowej znajdziesz tutaj – https://betfan.pl/bonus-50-do-300-zl

Konto w BETFAN się opłaca

To już ostatni dzień! Na naszym serwerze Discord trwa konkurs, w którym do zgarnięcia są bonusy w BETFAN! Aby zawalczyć o nagrody, dołącz do naszego serwera i poznaj więcej szczegółów! Kliknij w link w obrazku, aby dołączyć.

Komentarze

Ładowanie…

Typy na piłkę zza oceanu. Gramy tripel bez ryzyka

Zaległosci w Premier League. Co typować w meczu na Anfield?