w

Czwartkowe granie za miedzą. Rozgrzewka przed LE o 204 zł.

Witam wszystkich. Po jednodniowej absencji udało mi się znaleźć coś ciekawego na dziś. Zapraszam do analizy litewsko- slowackiego dubla. Wybrałem zakład w Fortunie gdzie mamy 204 zł do zgarnięcia!

Nevezis Kiejdany vs Żalgiris Kowno

Na pierwszy mecz przeniesiemy się do naszych północno- wschodnich sąsiadów i ich najwyższej klasy rozgrywkowej. W Kiejdanach miejscowy Nevezis podejmie Żalgiris Kowno. Moją uwagę przykuło ich ostatnie spotkanie z połowy marca tego roku w którym gracze w Kowna wygrali aż 5-0. Sezon na Litwie trwa w najlepsze i po 9 kolejkach Żalgiris zajmuje 2 miejsce, po dwóch porażkach, jednym remisie i bilansem bramkowym 19-8. To drużyna które dosyć regularnie pokazuje się na chwilę w pucharach chociaż na tle europejskich drużyn wypada bardzo blado. W rodzimej lidze są jednym z potentatów do mistrzostwa oraz podium w każdym sezonie. Drużyna gospodarzy to beniaminek i obecnie outsider litewskiej A- Lyga. Na rozpoczęcie sezonu wygrali tylko spotkanie z sąsiadem w tabeli i obecnie po serii 8 porażek zajmują ostatnie miejsce w lidze z bilansem 6-25. Na przestrzeni lat ostatni wynik wbrew naszemu typowi miał miejsce aż w 2013 roku co pozwala mieć nadzieję typ okaże się trafiony.

Typ: Żalgiris -1.5

Slovan Bratysława vs Bańska Bystrzyca

Drugi mecz to kolejni nasi sąsiedzi, przenosimy się na Słowację i stołecznej Bratysławy. Tamtejszy Slovan podejmie 2ligową Bańską Bystrzyce w pierwszym półfinale pucharu kraju. To spotkanie drużyny, która rządzi i dzieli w Słowacji od kilku lat oraz lidera 2 ligi prawie pewnego awansu. W ćwierćfinałach Slovan rozprawił się z drugoligową Petrzałką 5-1, zaś Bańska odprawiła Dunską Strede z wynikiem 3-2. Myśle że goście są w stanie stawić opór faworytom i zapowiada się naprawdę ciekawe starcie. Bezpośrednie konfrontacje miały miejsce ponad 6 lat temu więc są zupełnie nie adekwatne do teraźniejszości. Obie drużyny dużo strzelają i jeżeli skuteczność ich nie zawiedzie możemy zobaczyć sporo bramek.

Typ: over 2.5

Zaczynamy stosunkowo szybko bo już o 15.30. Trzymamy kciuki i powodzenia!!

Https:/betside.pl/go/fortuna

Hitowe starcie PSG z City! Kto będzie lepszy?

Ręczna i nożna gwarancją sukcesu? Gramy o 442 PLN!