w

Czy Bordeaux i Barcelona dadzą nam zarobić? Zapraszam na ciekawy dubel w niedzielne popołudnie

Dziś podobnie jak wczoraj oferta jest przebogata. Wybierać typy można z każdej ligi, nie tylko Europejskiej. Ja zdecydowałem się na podróż przez Bordeaux do Barcelony i mam nadzieję że to będzie trafna decyzja. Wybrałem do gry bukmachera Lvbet, gdyż lubię grać pełne linie bramkowe. Poza tym musicie wiedzieć, że Lvbet ma najlepszy pakiet powitalny dla nowych klientów. Zatem do dzieła! Gramy dubla o podwojenie!

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Bordeaux vs Troyes – typy, kursy, analiza

Pierwszy mecz to spotkanie w Ligue1 a konkretnie drużyn z dolnej części tabeli. Oba zespoły bronią się przed spadkiem i chociaż do końca sezonu jeszcze daleko to pomału trzeba szukać punktów na każdym froncie. Zdecydowanie 3 punkty dla któregoś z teamów bardzo poprawiłyby sytuację. Zarówno Bordeaux jak i Troyes zgromadziły do tej pory taka samą liczbę oczek. Jednak różnica w bilansie bramkowym powoduje że to gospodarze plasują się na ostatnim miejscu w tabeli.

Sofascore

Przyznam szczerze, że głównym argumentem dlaczego zainteresowało mnie to spotkanie jest średnia liczba goli w meczach Bordeaux. To niespełna 4 bramki na mecz! Oczywiście trzeba przyznać, że nie w każdym spotkaniu taka ilość pada, jednak patrząc na ostatnie mecze jestem dobrej myśli.

O drużynie Troyes mogę powiedzieć, że po pierwszych kilku kolejkach spodziewałem się czegoś więcej. Obejrzałem kilka meczy i ich gra wyglądała naprawdę obiecująco. Jak dla mnie to była drużyna minimum na środek tabeli. Dlatego jestem przekonany że w dzisiejszym spotkaniu ich głównym celem jest pełna zdobycz punktowa.

Sofascore

Mój typ na to spotkanie to over 2 bramki. Kurs na takie zdarzenie to 1.55 i jest dobrym pomysłem do dubla.

Barcelona wciąż na topie

Zdecydowanie muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem pracy Xaviego Hernandeza. Potrafił odmienić klub od stóp do głów a gra nie dość że stała się efektywna to również przyjemna dla oka. Barca zdaje się ratować przegrany sezon i wychodzi im to bardzo dobrze. Kilka transferów oraz wizja gry legendy Blaugrany przynoszą nadspodziewany efekt.

Barca już znajduje się na 4 pozycji premiowanej awansem do Champions League a jeżeli utrzymają obecna formę myślę że Top3 jest w zasięgu ręki. Ostatnie mecze Dumy Katalonii opiewały w bramki więc myślę że dziś będzie podobnie. Liczę na to, że będą w stanie trafić minimum dwa razy do bramki Elche.

Flashscore

Kurs na over 1.5 bramki gości w tym meczu to 1.52 i idealnie pasuje do pierwszego typu z Bordeaux. Razem uzyskaliśmy 2.36 i po odliczeniu podatku zarobimy dwa razy więcej niż postawiliśmy.

Liczę na to, że to będą trafne decyzje i zakończymy weekend sukcesem.

Powodzenia ‼️

Komentarze

Ładowanie…

Hokej i tenis znów dadzą zarobić? Gramy o 369 PLN!

Konkurs indywidualny Oslo – co obstawiać?