Czy wtorkowe mecze pozwolą zarobić?! Dubel o 216 zł już gotowy!!

Wtorkowa oferta piłkarska nie rozpieszcza jednak mimo to postaramy troszkę zarobić. Zdecydowałem się na dubla z 2 Bundesligi oraz rewanżu Ligi Mistrzów. Gramy w Betfan o 216 zł. Zapraszam do analizy.

Holstein Kiel vs Sandhausen

Sytuacja w tabeli jest jedną z moich ulubionych. Gospodarz walczący o awans a goście robią wszystko żeby się utrzymać w lidze. Ekipa Holstein zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 50 punktów i 7 punktami straty do drugiego Greuther Furth. Ich sytuacja jest na tyle dobra że oprócz dzisiejszego spotkania, mają jeszcze 2 mecze zaległe z powodu udziału w pucharze Niemiec. Po sromotnej porażce z Borussia w półfinale DFB Pokal cel na ten sezon pozostał już tylko jeden.Drużyna gości heroicznie broni się przed spadkiem. Zajmuje obecnie 15 miejsce z dorobkiem 31 punktów. Ostatnia serie trzech zwycięstw przerwała im dopiero drużyna vicelidera Furth. Ich bilans bramkowy 37-53 pozwala mieć nadzieję że mogą pokrzyżować plany gospodarzy i strzelić minimum bramkę na wyjeździe.

Typ: over 2.5 bramek

Manchester City vs PSG

Tego meczu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Rewanżowe starcie gigantów na które czeka pół Europy. Po środowej porażce u siebie 1-2 spodziewam się że gracze Paryża rusza do ataku żeby szybko odrobić straty. Myślę że moja linia 3.5 strzałów nie jest wymagająca a kurs naprawdę ciekawy. W poprzednim meczu 4 strzaly zobaczyliśmy do przerwy więc mam nadzieję że również teraz to formalność.

Typ: over 3.5 strzału PSG

Https:/betside.pl/go/betfan