w

Dubel z Algierii i drugiej ligi Szwajcarii! Gramy o podwojenie!

Zaczyna się weekend, więc oferta jest całkiem bogata. Dla Nas wszystkich to znak, że jest na czym skubać bukmachera. Zapewne większość z Was znajdzie (lub już znalazła) sobie coś ciekawego z topowych rozgrywek. Ja oczywiście przychodzę do Was z alternatywami egzotycznymi. Zapraszam do analizy!

Betcris logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Schaffhausen vs Kriens – zapowiedź, analiza, propozycja typu

Zaczynamy od zaplecza ekstraklasy w Szwajcarii. W tym spotkaniu zmierzy się ekipa walcząca o awans (Schaffhausen) z drużyną, która już jest pewna swego. Tylko, że tym pewnikiem jest spadek. Kriens już dawno zapewniło sobie grę na trzecim poziomie rozgrywkowym w Szwajcarii. Zdecydowanie odstawali poziomem od reszty ligi, która jest całkiem wyrównana.

Flashscore

Jak widać, Schaffhausen znajduje się na drugiej pozycji w tabeli. To miejsce daje im grę w barażach z dziewiąta drużyną najwyższej klasy rozgrywkowej. Jednak jak widać – na górze jest bardzo tłoczno. Do pierwszego miejsca dzisiejsi gospodarze tracą tylko jeden punkt. Jednak za nim jest Aarau, które czai się na atak. Trzecia drużyna w tabeli ma tyle samo punktów, jednak dzisiejsi gospodarze mają troszeczkę lepszy bilans bramkowy i dzięki temu są wyżej.

Flashscore

Oznacza to, że ilość strzelonych bramek może być w końcowym rozrachunku bardzo ważna. A z kim sobie poprawić te statystyki jak nie z klubem, który na wyjazdach gra tak jak przedstawia to grafika powyżej? Kriens jest idealnym kandydatem do przyjęcia kilku bramek. W szesnastu meczach wyjazdowych zdobyli tylko dwa punkty. W dodatku tracą średnio trzy bramki na mecz. No i oczywiście nie walczą już o nic. Wydaje mi się, że gospodarze dzisiaj wygrają

Typ: Schaffhausen i powyżej 1,5 bramki

USM Algier vs Tlemcen – zapowiedź, analiza, propozycja typu

Przechodzimy do ligi Algierii. Tutaj mamy do czynienia ze spotkaniem ekipy, która ostatnio zaliczyła zjazd (USM) z drużyną, która jest cały czas na zjeździe (Tlemcen). Gospodarze jeszcze kilka kolejek temu byli w czubie tabeli. Jednak zanotowanie sześciu remisów z rzędu spowodowało, że osunęli się w okolice środka tabeli. Jest to dla nich rozczarowujący wynik, ponieważ zazwyczaj ta ekipa mierzy w afrykańskie puchary. Teraz może być już o to trochę ciężko, ale w czubie jest ciasno, więc nigdy nie wiadomo.

Flashscore

Powyżej mamy tabelę spotkań domowych. Widać na niej serię remisów dzisiejszych gospodarzy. Jednak ważny jest fakt, że w 13 spotkaniach stracili tylko sześć bramek. Jest to naprawdę dobry wynik i daje duże szanse na to, że dzisiaj również zachowają czyste konto.

Flashscore

Szczególnie, że ich rywale grają na wyjazdach tak, jak przedstawia to grafika. W 14 spotkaniach zdobyli tylko i wyłącznie dwa punkty. Remisy te miały miejsce na przełomie roku 2021/2022. Także było to bardzo dawno. Co więcej, zdobyli tylko trzy bramki w tych 14 spotkaniach. Trafiali przeciwko Hussein Dey (16. miejsce w tabeli), Relizane (17. miejsce w tabeli) oraz Chelghoum (14. miejsce w tabeli). Także było to przeciwko samym słabym drużynom. Liczę, że z tego powodu dzisiaj odniosą porażkę do zera.

Typ: USM Algier wygra do zera

betcris

Komentarze

Ładowanie…

Superbet – Kurs 100.00 za wygrany zakład na gola Atletico lub Realu

Każdy piątek bez podatku w eWinner? Sprawdź zasady tej świetnej promocji!