w

Dubel z Irlandii i Ligi Mistrzów Azji! Walczymy o podwojenie!

Ostatnio mieszanka egzotyki i “normalności” dała zarobić. Wtedy było to połączenie ligi Luksemburgu i Portugalii. Tym razem znowu spróbuję zmiksować mniejszą egzotykę z większą i liczę, że znowu będzie zielono! Zapraszam do czytania!

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

UC Dublin vs St. Patricks – zapowiedź, analiza, propozycja typu

Zaczynamy od ligi Irlandii. Tutaj będziemy świadkami pojedynku aktualnie ostatniej drużyny w tabeli (UC Dublin) z czwartymi “Patrykami”. Gospodarze są beniaminkami ligi i od razu przez wszystkich byli uważani jako faworyci do spadku. Jak widać, są na dobrej drodze do tego. Goście natomiast mieli bić się o drugie miejsce, jednak póki co ich gra pozostawia trochę do życzenia. Aktualnie mają już sześć punktów straty do tej lokaty i muszą ją niwelować przy każdej możliwej okazji.

Flashscore

Gospodarze nie wygrali w tym sezonie żadnego spotkania! W dodatku wszystkie wywalczone remisy to mecze z drużynami raczej z dołu tabeli, ewentualnie środka. Od drużyn, które biją się o najwyższe cele zbierali baty. Niezależnie czy na własnym stadionie czy na wyjeździe. Liczę, że dzisiaj będzie podobnie. Ich ostatni mecz to domowa porażka 0:2 z Droghedą, którą eksperci również wymieniali przed sezonem jako ekipę bijącą się o utrzymanie.

Flashscore

Obie ekipy grały już ze sobą jedno spotkanie w tym sezonie. Jak widać na powyższym obrazku, dzisiejsi goście wygrali je 2:0. Mecz był bardzo jednostronny i UC Dublin nie miało kompletnie nic do powiedzenia. Wiadomo, że gra na własnym stadionie może im trochę pomóc, jednak liczę, że nie wpłynie ona aż tak mocno na zawodników i wynik końcowy będzie podobny do tego na obrazku.

Typ: St. Patricks

Ahal vs Foolad – zapowiedź, analiza, propozycja typu

Przechodzimy do Ligi Mistrzów Azji. Tutaj spotyka się mistrz Turkmenistanu z czwartą drużyną Iranu w zeszłym sezonie. Jak już kiedyś wspominałem, liga Iranu to jedna z najmocniejszych lig w Azji. Natomiast liga Turkmenistanu jest jedną z najsłabszych. Oznacza to, że faworyt tego spotkania może być tylko jeden.

Flashscore

Tak wygląda tabela grupy, w której grają oba zespoły. Ogólnie rzecz biorąc to padło tam ogromnie dużo remisów. Jednak z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Foolad w każdym rozegranym meczu było drużyną lepszą. W pierwszych dwóch spotkaniach brakowało im trochę szczęścia i zwyczajnie często obijali słupki i poprzeczki. Ewentualnie przeciwników ratowali bramkarze. Jedyne wygrane spotkanie to… mecz z Ahal.

Flashscore

Trzeba przyznać, że to zwycięstwo było w pełni zasłużone. Mimo, że statystyki mówią inaczej, to Ahal tak właściwie nie stworzyło sobie zbyt wielu okazji. Głównie oddawali strzały z daleka i liczyli, że bramkarz Foolad wypluje piłkę przed siebie i ktoś zdąży ją dobić. Jednak tak się nie zdarzyło. I liczę, że dzisiaj też się nie zdarzy.

Typ: Foolad

superbet

Komentarze

Ładowanie…

Turecki singiel z kursem 2,51. Gramy o 221 zł.

Gramy Premier League! Singiel z kursem 2,36.