Dwa duble na nockę z NHL i tenisa! Gramy łącznie o 574 PLN!

Powiem Wam szczerze, że dziś mam duże chęci i wenę do pisania, więc na noc jedziemy naprawdę mocno. Przygotowałem na dzisiejszą nockę aż dwa duble, jeden z nich będzie z NHL, a drugi z kobiecego tenisa. Emocji z pewnością nie zabraknie, dlatego czym prędzej przechodzimy do analizy. Sprawdźcie, jakie typy na dziś mam dla Was!

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Tenisowy dubel – zapowiedź spotkań, kursy oraz typy na dziś

Zaczynamy od tenis, bo to właśnie to miała być główna opcja. Typy tak naprawdę grzeją się od momentu rozlosowania drabinki i pojawienia się kursów, więc nie mogło tego zabraknąć. Pod uwagę bierzemy mecz Magdy Linette z Andreą Petković. Tutaj sytuacja jest prosta, jeśli Magda nie przegra tego w głowie, to ten mecz powinna wygrać na dużym luzie. Lepsza na serwisie, mocniejsza z głębi kortu. Po prostu wszystko mi się zgadza. Kurs na jednego jej seta wynosi 1,40, moim zdaniem bajka.

Druga opcja to już mecz Camili Osorio Serrano z Aleksandrą Sasnowicz. Bukmacherzy nie wierzą w możliwości zawodniczki z Kolumbii, nawet po osiągniętym finale w Monterrey. Jak dla mnie, troszkę jest to błędne rozumienie, ale przekonamy się w nocy. Sasnowicz ten sezon ma niezły, ale kilka tygodni bez gry i wszystko może się zmienić. Białorusinka potrafi grać w kratkę i nie jest dla mnie na tyle pewna, żeby pozamiatać to gładko. Zwłaszcza, że tu piłka będzie często wracać. Dodatni handicap na Serrano +5,5 to naprawdę przyjemna opcja po jeszcze przyjemniejszym kursie, 1,50.

Dubelek z NHL – zapowiedź meczów kursy oraz typy na dziś

Przechodzimy już do hokeja, a dokładnie do naszej ulubionej ligi NHL. Dziś oferta naprawdę obłędna, bo czeka nas aż 13 spotkań. Co warto wybrać? Można było wybrać naprawdę wiele, ale ja zdecydowałem się na dwa mecze, które może nie są do kończ oczywiste.

Pierwszy z nich to rywalizacja Detroit Red Wings z Minnesotą Wild. Szczerze przyznam, że nie pamiętam, że “Dzikusy” jeszcze mnie zawiedli z tego co pamiętam, dlatego ochoczo na nich gram. Zwłaszcza, że teraz grają z Red Wings, a więc tez drużyną, która lubi dawać overy. Po takim meczu można spodziewać nawet 10 bramek, więc chyba nie dziwi mój wybór na over 5,5 po kursie 1,55.

Drugi mecz, który mamy na kuponie to już potyczka Calgary Flames z Tampą Bay Lightning. Tutaj chyba nie muszę mówić, ze oba zespoły ze znakomity możliwościami w ofensywie, prawda? Ich mecze bezpośrednie zawsze dawały dużo emocji i bramek, więc czemu miało by tak nie być tym razem… Mimo wszystko, bukmacherzy podeszli ostrożnie do tego meczu i do linii na bramki. Nie ma się co zastanawiać i dla bezpieczeństwa gramy over 5 po naprawdę niezłym kursie 1,45.

Podsumowanie kuponów – kilka słów komentarza

Mam nadzieję, że taka forma podawania typów również Wam się spodoba. Tak naprawdę dla każdego coś dobrego, a oba kupony wyglądają naprawdę solidnie. Oczywiście nie namawiam do grania obu, po prostu wybierzcie sobie to, co chcecie i na co możecie sobie pozwolić. Dart dzisiaj dał delikatnie zarobić, pierwszy kupon idzie nieźle, więc może się okazać, że będzie można zaryzykować. Życzę wszystkim dobrej nocy i powodzenia!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę