w

Egipt i Hiszpania na rozpoczecie weekendu – 242PLN!!!

Witam Wszystkich. Weekend zaczynamy od piątkowego dubla gdzie wybrałem jedno ze spotkań z ligi egipskiej i jeden mecz w Hiszpanii. Jak wiadomo od jutra powoli wracamy do normalności, więc trzeba coś zarobić na weekendowe szaleństwa 🙂 Zapraszam do gry!!

Użyj kodu BETSIDE

Espanyol – FC Cartagena

Jako pierwsze wziąłem za cel spotkanie w La Liga2 gdzie pewny awansu Espanyol podejmie walczącą o utrzymanie drużyne Kartageny. Gospodarze wiadomo jaką dysponują jakością w tym sezonie, jednak goście muszą walczyć nadal o każdy punkt bo za plecami czają się rywale do pozostania w drugiej lidze. Oczywistym faworytem jest tu ekipa z Barcelony, lecz myślę, że Kartagena nie odpuści i postara się o niespodziankę. Na pewno będzie sporo emocji.

Typ: powyżej 1.5 bramki

Zamalek – Enppi

Drugim meczem, który dziś zamierzam zagrać jest mój ulubiony zespół z Egiptu czyli Zamalek, pewnie zmierzający po tytuł mistrzowski. Drużyna gospodarzy jest drużyną mocno overową. Strzelają często sporo bramek i zdarza im się równie często gola stracić dlatego nie zastanawiam się zbytnio i poprostu kiedy grają zawsze gram over. Tak też zróbmy i dziś.

Typ: powyżej 2.5 gola

Bonusowy typ dla chętnych: powyżej 1.5 gola do przerwy.

Zachęcam oczywiście do grania i liczę na drugi z rzędu zwycięski kupon. Zapraszam także na nasz fanpage na FB do komentowania naszych postów i dyskusji o kuponach. Zieloności!!

Zareaguj

0 Polubień
Łapka w górę

Napisane przez Łukasz Kuciński

Idąc za ciosem, czyli atak na 230 zł!

Walka o puchary trwa! Gramy dubla o 243 zł!