w

Egzotycznego grania ciąg dalszy? Gramy dubel z Argentyny i Bułgarii na podwojenie!

Weekend nie do końca przebiegł pomyślnie, ale też była mała ilość zdarzeń, Ten tydzień zapowiada się jednak na taki, w którym propozycji nie zabraknie. Zaczynamy już teraz i to tak naprawdę trochę last minute, bo pierwsze typy na dziś ruszają o 13:00. Zapraszam zatem do analizy i mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie!

LVBET logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Atletico Tucuman 2 vs Racing Club 2 – zapowiedź meczu, typy na dziś oraz kursy

Zaczynamy już o 13:00 od ligi argentyńskiej i nic nie było w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że to liga rezerw. Wiadomo, naprawdę duża egzotyka, ale jeśli komercja nie daje rady, to trzeba coś zmienić. Wpadł mi w oko właśnie mecz Atletico Tucuman z Racing Club, który powinien dać nam kilka powodów do radości. Zdecydowanym faworytem są oczywiście gospodarze, którzy nie powinni mieć problemów z wygraniem tego meczu, ale ile strzelą bramek?

Flashscore

Moim zdaniem, możemy tu zobaczyć pewne zwycięstwo gospodarzy. Uważam też, że swoje powinni nastrzelać i zupełnie nie będę zdziwiony, jeśli sami zdobędą te 3 bramki. Defensywa Racingu wygląda naprawdę kiepsko, ale w trzech meczach potrafili też coś dodać od siebie. Atletico nieomylne w defensywie też nie jest, więc bardzo pasuje mi tu over 2,5. Kurs naprawdę bardzo dobry, bo aż 1,77.

Strumska Slava vs Łudogorec 2

W drugim naszym typie odwiedzimy Bułgarię, a dokładnie tamtejszą drugą ligę. Nie ukrywam, że to spotkanie pełni już rolę podbitki mojego głównego typu z Argentyny, ale wygląda naprawdę obiecująco. Łudogorec ma największą średnią zdobytych bramek w tej lidze, bo aż 3,3 na mecz. Gospodarze trochę mniej, bo zaledwie 2,1, ale myślę, że to spotkanie pójdzie na zasadach przyjezdnych.

Flashscore

Mecze bezpośrednie zwykle potwierdzały moją tezę, że wpadną tu minimum 2 bramki, za wyjątkiem tych ostatnich. Myślę, że to tez dobra oznaka i dziś będzie małe przełamanie. Kurs na dwa gole w tym meczu jest naprawdę niezły. Opcja po 1,38 doskonale mi tu odpowiada, a może zobaczymy jakiegoś łamaczka, jak w meczu towarzyskim? Przekonamy się popołudniu!

Taki kupon jak mój, jest do zagrania tylko i wyłącznie w LVBET. Nigdzie indziej nie widziałem oferty na Argentynę, a to główny bet na dziś. Pamiętajcie, że jeżeli nie macie konta, robicie je z naszego banneru i oprócz bonusu 100% od wpłaty, macie też 20 PLN za samą rejestrację! Powodzenia!

Komentarze

Ładowanie…

Egotyczny typ na dobry początek tygodnia‼️ Gramy singiel na podwojenie ‼️

Superbet: Kurs 100.00 na wygraną United lub Atletico w postaci bonusu 200 zł