w

Estonia i Islandia dadzą zarobić? Kolejne typy na dziś już czekają?

Pierwszy dzisiejszy kupon bardzo łatwo zanotowałem na plus, co wyzwoliło we mnie chęci do kolejnej propozycji. Ponownie będzie to dubel, ale tym razem odwiedzimy Estonię i Islandię. Czy uda się wygrać dziś drugi raz? Miejmy nadzieję, dlatego już teraz zapraszam Was do mojej analizy!

Betcris logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Harju vs Vimssi – zapowiedź meczu, typy na dziś oraz kursy

Pierwsz mecz rusza już o 18:00 i będzie to rywalizacja w drugiej lidze estońskiej. Zostajemy w klimacie niszy, żeby zarobić pieniądze, a wydaje się, że ten mecz jest do tego idealną okazją. Gospodarze mocno rozpoczęli ten sezon i liczę na kontynuację, dlatego też wybrałem ten mecz pod Typ na bramki.

Harju bilans 9:3 w dwóch meczach, w których pokonali między innymi akademię Flory. We wcześniejszych meczach, tych towarzyskich, również wyglądało to nieźle, jeśli chodzi o bramki. Nie wiem czy trafił im się dobry rocznik, ale bukmacherzy dają ok większe szanse niż miało to miejsce wcześniej i sądzę, że trzeba to wykorzystać, póki jeszcze czas. Goście aż tak rewelacyjni nie są, jeśli chodzi o gole, ale swoje te mogą tu zdobyć. Wybrałem na ten mecz over azjatycki 3,25. Oznacza to, że przy 3 golach, odzyskamy połowę stawki z tego meczu. Spodziewam się te właśnie 4 bramek, ale zawsze lepiej bezpiecznie.

Stjarnar vs Akranes – zapowiedź meczu, typy na dziś oraz kursy

Przenosimy się na Islandię, gdzie rozgrywany jest puchar ligi. Obie drużyny są bardzo mocno usposobione w tych rozgrywkach i myślę, że trzeba to wykorzystać. Oczywiście bukmacherzy również to widzą, dlatego nie ma rewelacji, jeśli chodzi o kursy, ale wydaje mi się, że i tak można skorzystać.

Ostatnie wyniki, ostatnie mecze bezpośrednie i po prostu forma, wszystko mi się tu zgadza pod bramki. Z drugiej strony, pamiętam wiele spotkań z Islandii, które były bardziej okupowane przez graczy. Właśnie z tego powodu robimy zabepieczenie, co przekłada się na to, że ten mecz to bardziej podbitka. Nie mniej, 1,36 mi tu pasuje za over 3, bo tu optymalnie strzelałbym bardziej w 4 lub 5 bramek.

Tym razem delikatnie zabrakło do podwojenia, ale wydaje się, że naprawdę warto. Typy pasują mi od A do Z. Mam nadzieję, że uda się dziś podtrzymać passę i zrobić jakąś serię. Powodzenia!

Komentarze

Ładowanie…

Kolejny typ z Primera Division ‼️ Gramy singiel z meczu Realu Madryt

Bezpieczny tripel na nockę? Zagramy o 440 PLN!