city inter promocje

Finał Ligi Mistrzów: Manchester City – Inter Mediolan promocje bukmacherskie ✅ Bonusy na mecz (10.06.23)

Szukasz atrakcyjnych promocji na finał Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany w Stambule, a zmierzą się w nim Manchester City i Inter Mediolan? Świetnie się składa, bo w naszym artykule przygotowaliśmy Wam zestawienie najlepszych promocji bukmacherskich z bonusami na finałowe spotkanie UEFA Champions League: City – Inter. Pamiętaj, że możesz skorzystać zarówno z wszystkich promocji, jak i wybrać jedną najlepszą dla siebie. Do wszystkich potrzebny Ci będzie tylko kod BETSIDE, a o szczegółach dowiesz się poniżej.

Promocje bukmacherskie i bonusy na finał Ligi Mistrzów: Manchester City – Inter Mediolan

Szukasz promocji bukmacherskiej na finałowe spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City, a Interem Mediolan? Sprawdź, który bukmacher przygotował specjalną ofertę z bonusami w tabeli poniżej.

Bukmacher Promocja na finał LM 2023: Manchester City - Inter Mediolan
Superbet Promocyjny kurs 300.00 na zdobycie trofeum przez City
Totalbet Kurs 200.00 na City z wygraną na konto główne
Etoto Bonus 300 zł za wygraną City
Fortuna Bonus 300 zł na City - Inter (kto wygra mecz)
LVBET W promocji kurs 100.00 na obie drużyny strzelą gola w meczu
Betfan Marciniak Guurom

Możesz skorzystać z wszystkich promocji przygotowanych na finał Ligi Mistrzów: Manchester City – Inter Mediolan (10.06.23) lub wybrać tego bukmachera, u którego jeszcze nie posiadasz konta. Pamiętaj, że nie wszystkie promocje są przeznaczone dla nowych graczy.

600 PLN za zdobycie trofeum LM 2023 przez City w Superbet

W Superbet możesz zagrać wygraną Manchesteru City z Interem Mediolan wraz z dogrywką oraz rzutami karnymi ze współczynnikiem 200.00. Daje to możliwość wygrania 600 zł (300.00 x 2 zł). Dodatkowo za każdą bramkę Haalanda bukmacher wypłaca 50 zł ekstra. Jest to jedna z najlepszych i najczęściej wybieranych promocji bukmacherskich na mecz Manchester City – Inter Mediolan (10.06.23).

Jak skorzystać z promocji bukmachera Superbet na finał Ligi Mistrzów 2023:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na wygraną City z Interem (z dogrywką i karnymi)
 • jeżeli Manchester City sięgnie po Ligę Mistrzów w 2023 zgarnij bonus 600 zł (300.00 x 2 zł) + 50 zł za każdą bramkę Erlinga w tym meczu

Promocja skierowana jest do nowych graczy. Jest to oferta z najwyższym bonusem na Manchester City – Inter Mediolan.

Promocyjny współczynnik 200.00 na wygraną City z Interem w Totalbet

Równie atrakcyjną promocję bukmacherską co Superbet przygotował bukmacher Totalbet. Dodatkowym atutem tej oferty jest to, że wygrana trafia od razu na konto główne, bez warunków obrotu. W Totalbet masz najwyższy współczynnik 200.00 na wygraną Manchesteru City z Interem Mediolan, a wystarczy zaledwie 1 zł, aby zainkasować aż 200 zł premii (200.00 x 1 zł).

200 na final lm

Jak skorzystać z oferty Totalbet:

 • otwórz konto w Totalbet z hasłem promocyjnym: BETSIDE
 • zagraj pierwszy zakład przedmeczowy bez ryzyka do 200 zł z maksymalnie 3 selekcjami
 • odbierz 3 darmowe zakłady o łącznej wartości 30 zł
 • zagraj z regularnej oferty za dokładnie 1 zł na wygraną Manchesteru City z Interem Mediolan w finale LM 2023

W przypadku, gdy City wygra finałowe spotkanie Ligi Mistrzów 2023 w regulaminowym czasie gry bukmacher Totalbet rozliczy Twój zakład z mnożnikiem x 200.00. Nagroda trafi na konto główne bez warunków obrotu, z możliwością natychmiastowej wypłaty.

Ekstra 300 zł bonusu na Manchester City – Inter Mediolan w Etoto

Na finałowe starcie Ligi Mistrzów 2023 pomiędzy Manchesterem City, a Interem Mediolan także bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy atrakcyjną promocję z bonusem finansowym. Wystarczy, że zagrasz specjalny zakład na zwycięstwo Manchesteru City z Interem Mediolan, a bukmacher Etoto dopisze 300 zł bonusu, jeżeli City wygra spotkanie w regulaminowym czasie gry.

300 na city etoto

Dodatkowo możesz skorzystać z drugiego bonus od wpłaty i tym samym sięgnąć łącznie po dodatkowe 700 zł w bonusach na mecz Manchester City – Inter Mediolan. Szczegóły warunków poniżej:

 • zarejestruj nowe konto typera w Etoto poprzez nasz link promocyjny
 • dokonaj pierwszej wpłaty na konto depozytowe minimalnie za 100 zł, aby móc odebrać 300 zł bonusu na Manchester City – Inter Mediolan (10.06.2023)
 • zyskaj dodatkowo bonus od wpłaty 100% do 400 zł – podwojenie wpłaty (maks. przy wpłacie 400 zł).
 • zagraj za minimum 1 zł ze specjalnej zakładki TUTAJ, na wygraną Manchesteru City z Interem Mediolan (10.06.23) 
 • jeżeli City pokona w regulaminowym czasie gry Inter otrzymasz 300 zł bonusu finansowego od Etoto

Pamiętaj, że bonus przeniesie się na saldo do obrotu. Wymogi kursowe obrotu bonusem 300 zł za mecz finału Ligi Mistrzów 2023: Manchester City – Inter Mediolan to: 2 x AKO z kursem min. 2,50 kuponu i kursem min. zdarzenia 1,30.

Promocyjny mnożnik x150.00 na Manchester City – Inter Mediolan w promocji bukmachera Fortuna

W Fortuna Zakłady Bukmacherskie możesz wskazać, kto wygra finałowe spotkanie w regulaminowym czasie gry, a jeżeli dokonasz poprawnego wyboru otrzymasz aż 300 zł bonusu! Wiąże się to z rozliczeniem zakładu z mnożnikiem x 150.00.

Jak skorzystać z mnożnika x 150.00 w Fortuna na City – Inter:

 • załóż konto darmowe konto w Fortuna na City – Inter, zaznacz zgody marketingowe na komunikację
 • dokonaj wpłaty na minimum 30 zł.
 • zagraj pierwszy kupon SOLO, na wygraną City lub Interu (do wyboru) w regulaminowym czasie gry z oferty przedmeczowej.
 • zakład zagraj za minimum 2 zł

Po wykonaniu tych czynności odbierzesz 200 zł bonusu, jeżeli poprawnie wskażesz zwycięzce meczu, a dodatkowo za udzielenie zgód marketingowych otrzymasz 100 zł premii, z czym będzie wiązał się łączny bonus na kwotę 300 zł.

400 zł bonusu za jedną kartkę Marciniaka w finale LM 2023 w Superbet

Bukmacher Superbet oprócz opisanej powyżej promki przygotował dla nowych graczy także specjalną ofertę związana z sędziowaniem Szymona Marciniaka w finale Ligi Mistrzów 2023. Możesz zagrać zakład za 2 zł na min. jedną żółtą kartkę pokazaną przez Marciniaka w regulaminowym czasie gry meczu City – Inter, a otrzymasz 400 zł bonusu pieniężnego.

Jak odebrać krok po kroku 400 zł w Superbet za jedną kartkę Marciniaka:

 • załóż konto w Superbet z hasłem: BETSIDE
 • wpłać minimalnie 50 zł na nowe konto
 • zagraj za minimum 2 zł na kuponie pojedynczym na ponad 0.5 żółtej kartki w meczu
 • jeżeli Szymon Marciniak pokaże choćby jedną żółtą kartkę w regulaminowym czasie gry zgarnij bonus 400 zł (200.00 x 2 zł)

Pamiętaj, że w Zakładach Bukmacherskich Superbet to druga promocja na finał, więc możesz wybrać albo wygraną City albo kartkę Marciniaka.

Boost 100.00 na obie strzelą gola w finale Ligi Mistrzów 2023 w LVBET

Również bukmacher LVBET przygotował specjalną promocję na starcie Manchesteru City z Interem Mediolan. Wystarczy zagrać zakład za zaledwie 1 zł na to, że obie drużyny zdobędą gola w meczu, a masz szansę zgarnąć 100 razy więcej! Nagroda z promocji zostanie przyznana w formie bonusu na konto. Jak z niej skorzystać?

 • otwórz nowe konto gracza w LVBET
 • wpłać minimum 50 zł
 • zagraj na zakładzie przedmeczowym że obie drużyny strzelą gola w finale LM 2023 (BTTS)
 • jeżeli zarówno City, jak i Inter w regulaminowym czasie gry strzelą po min. 1 bramce otrzymasz 100 zł bonusu na nowe konto
100 w lvbetr na final lm

Przy trafionym kuponie w promocji otrzymujesz regularną wygraną oraz bonus 100 PLN (równowartość kursu 100). Żeby wypłacić bonus, obróć nim jednokrotnie (kupony z min. kursem 1.75).

Promocja Marciniak Gurom w Betfan na mecz City z Interem

Dla nowych graczy oferta promocyjna na mecz City z Interem w finale LM 2023 została przygotowana również w Betfan. Możesz tam zagrać na kuponie AKO (min 2 selekcje) + ekstra selekcje Marciniak Guurom z mnożnikiem x 3.00. Twoja wygrana będzie zależeć tylko i wyłącznie od wyniku dwóch selekcji (chyba, że więcej umieścisz na zakładzie) – Marciniak Guurom z wyceną kursową 3.00 to dodatek, który wchodzi niezależnie od pozostałych zdarzeń

Jak skorzystać z Marciniak Guurom w Betfan na City – Inter (10.06.23)?

 • załóż nowe konto w Betfan
 • zagraj kupon akumulowany składający się z minimum 2 selekcji + Marciniak Guurom
 • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.40
 • Kupon musi zawierać zdarzenie Marciniak Gurom ze specjalnej zakładki dostępnej TUTAJ
 • Stawka za jaką należy maksymalnie zagrać zakład to 40 zł
 • Na kuponie nie mogą znaleźć się zdarzenia rozliczone po kursie 1.00

Dodatkowe zdarzenie na Marciniak Guurom zostanie rozliczone niezależnie od końcowego wyniku meczu pomiędzy City, a Interem. Jeżeli trafisz pozostałe zdarzenia otrzymasz wygraną na konto główne!

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie najlepsze najlepsze promocje bukmacherskie na Manchester City – Inter (10.06)?

Ciekawe i korzystnie finansowo oferty promocyjne na spotkanie City z Interem w finale Ligi Mistrzów 2023 zostały przygotowane między innymi w Superbet oraz Etoto. Superbet w promocji zaproponował 600 zł bonusu za zwycięstwo City z dogrywką oraz karnymi (najlepsza oferta), natomiast Etoto daje boost 300.00 na wygraną City w regulaminowym czasie gry.

2️⃣ Którzy bukmacherzy dają bonusy na mecz City z Interem?

Bonusy finansowe na finałowe starcie meczu UEFA Champions League 2023 pomiędzy Manchesterem City, a Interem Mediolan można znaleźć między innymi w Etoto oraz w Totalbet. W Etoto masz mnożnik 300.00, natomiast w Totalbet megakurs 200.00 z wygraną na konto główne.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę