w

Finałowa kolejka! Dziś dubel na 208 zł!

Witajcie, tak jak w tytule, walczymy dziś z dubelkiem na finałową kolejkę. Przed nami ostatnie potyczki w ligach a ja za cel obrałem sobie Francje oraz Włochy. Jakie spotkania? Jakie typy? Kiedy zaczynamy? Po wszystko zapraszam poniżej do bardziej rozgałęzionej analizy. Gorąco zachęcam i zapraszam. 

Lens – Monaco 

Pierwsze spotkanie to pojedynek francuski. Grający u siebie Lens podejmie AS Monaco. Stawką starcia udział w Lidze Europy. Czy gospodarze rzutem na taśmę przezkoczą swoich rywali i zrzucą ich do Ligi Konferencji? Poczekamy, zobaczymy. Ja swój typ na to spotkanie widzę w bramkach, dokładnie w btts. Lens to drużyna która u siebie strzela sporo bramek a zarazem lubi coś stracić. Warto dodać statystykę ich ostatnich 5 domowych potyczek. Otóż na wyżej wspomniane 5 meczów, Lens zdobył 9 bramek, tracąc przy tym 8. 

As Monaco w statystykach wyjazdowych prezentuje się bardzo solidnie bowiem nie stracili żadnej bramki, strzelając przy tym aż 11. Czy dziś stracą wreszcie bramkę? Czy dziś bilans zdobytych goli wzrośnie? Na oba pytania odpowiadam twierdząco, TAK. Spotkanie to będzie miało zupełnie inną barwę, inne znaczenie oraz wartość. Mało tego, uważam, że to Lens zdobędzie tego pierwszego gola, aczkolwiek w tak daleką analizę nie chcę się pogłębiać. 

Moim zdaniem typ na to spotkanie w postaci obie drużyny strzelą gola jest bardzo ciekawy. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 21:00, nie pozostaje nic innego jak czekać i życzyć wszystkim dobrego widowiska. Zapraszam!

TYP : Obie drużyny strzelą gola/TAK

Torino – Benevento

Kolejne spotkanie na dubelku, kolejna finałowa kolejka. W tym wypadku dla obu drużyn sezon już się zakończył. Gospodarze ledwo zdołali się utrzymać w lidze i chcą jak najszybciej zapomnieć ten sezon. W roli gości na boisko wybiegnie drużyna Benevento która niestety powróci do Serie B. Dlaczego wybrałem takie spotkanie? Postaram się to objaśnić. Otóż, Torino które już nie grozi spadek z ligi, będzie chciało się zrehabilitować za ten sezon i za wpadkę z Milanem. Przed nimi dobra okazja do zwycięstwa i strzeleniu bramek bowiem naprzeciw stanie im zespół który spadł z ligi. Jak prezentuje się druga strona barykady? Nijak. Benevento spadło z ligi jak już wyżej wspomniałem, niemniej jednak to ostatni mecz w którym mogą wyjść z twarzą i pożegnać się z ligą zwycięstwem a jeśli nie to z uniesioną głową. 

Uważam, że dzisiejszy mecz będzie wesołym futbolem okraszonym bramkami, wesołym czyli bez kalkulacji i zbędnych założeń taktycznych. Mój typ na dzisiejszy mecz to powyżej 2 bramek. Mecz rozpoczyna się o godzinie 20:45 a ja z tego miejsca zapraszam i polecam ten bet. Wszystkiego dobrego ludzie! 

TYP : Powyżej 2,5 bramki

https://betside.pl/go/forbet

Na koszykarskich parkietach! Czyli dubel z Francji i Niemiec na 243 zł!

Skorzystaj z CASHBACK 600 PLN za bonus powitalny w 2022 w BETFAN

Bonus powitalny BETFAN na rok 2022 | 1660 zł na start