w

Idąc za ciosem, czyli atak na 230 zł!

Witajcie, wczorajszy dubel znów na plus, a to już cztery z rzędu. Dziś dołożę wszelkich starań aby wszedł 5 raz pod rząd! Na dzisiaj przygotowałem dubla koszykówki. Pierwsze spotkanie to Francja i pojedynek Roanne z Boulazac. Drugi mecz to liga hiszpańska w której to Unicaja podejmie drużynę Andorry. Zapraszam poniżej do analizy. 

Roanne – Boulazac

To mój pierwszy mecz na dubelku. Gospodarze mają za zadanie wygrać to spotkanie w handicapu. Jak różnica? Minimum 7 pkt. W tabeli sprawa wygląda natępująco : Roanne 13 miejsce, Boulazac 18 (ostatnie). Jeśli spojrzymy na tabele spotkań domowych to Roanne zajmuje 11 miejsce z 50% zwycięstw. Goście z 2 zwycięstwami wyjazdowymi na możliwych 11 zajmują 15 lokatę. 

Kurs oraz sam handicap na to spotkanie bardzo zachęca bowiem jak spojrzymy na H2H to widzimy różnice. Gospodarze wygrywają naprzemian z porażkami. Goście natomiast ostatnie mecze przegrywają solidną ilością punktów. 

Nie zastanawiając się zbyt długo, spotkanie wydaje się być mi bardzo ciekawe, jak najbardziej realne oraz kuszące z uwagi na mały handicap. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00 także zapraszam już teraz i wspólnie obserwujmy spotkanie! 

TYP : handicap (-6,5) – 1

Unicaja – Andorra

Drugie spotkanie to zmiana liga ale zostańmy przy dyscyplinie. Swój mecz domowy rozegra dziś drużyna Unicaja która podejmie Andorre w walce o wejście do pierwszej ósemki. Jak wiadomo najlepsza ósemka to możliwość gry w fazie Play-Off. Unicaja mająca aż 3 spotkania mniej od drużyny z tej pozycji traci zaledwie 2 punkty. Andorra jest w bardzo podobnej sytuacji jednakże tych punktów tracą o dwa oczka więcej. Spójrzmy zatem na formę oraz ostatnie spotkania Unicaji bowiem to na nich zarzucam sieć. Otóż, ostatnie 10 domowych spotkań to tylko 4 zwycięstwa. Tak się składa, że dziś szczególną uwagę zwracam na punkty, dokładnie ile rzucają. Bet który wybrałem to przynajmniej 81 punktów ze strony gospodarzy. Wyżej wspomniałem o ostatnich 10 spotkaniach, teraz zaprezentuje rzuty. A mianowicie : 102,78,88,93,82,89,91,85,83,86. 

Jak widać, potrafią rzucać. Na 10 spotkań tylko 1 raz nie udało się zdobyć przynajmniej 81 punktów. Dziś spotkanie które zaważyć może o losach pierwszej ósemki, zatem tym bardziej idę tym tropem. Spotkanie zaczynamy o godzinie 21:15. To byłoby na tyle. Zapraszam do wglądu oraz wspólnych emocji. Dobrego dnia! 

TYP : 1.drużyna liczba punktów 80,5 +

https://betside.pl/go/fortuna

Pogoń za kolejnym dublem, dziś walka o 215 zł!

Walka o puchary trwa! Gramy dubla o 243 zł!