w

Nasze podwórko i Serie A. Dubel o 303 zł!!

Niestety wczoraj jednej bramki w piłce ręcznej zabrakło do sukcesu. Dziś oferta jest bardzo bogata i jest w czym wybierać. Zdecydowałem się więc na dubla, którego możemy zagrać w Betfan i zarobić 303 zł! Zapraszam do analizy.

Wisła Kraków vs Lech Poznań

Mecz pod Wawelem to starcie drużyn które mają zapewnione utrzymanie w tym sezonie, jednak to zdecydowanie poniżej aspiracji obu klubów. Sytuacja w Wiśle jest napięta od dwóch sezonów. Problemy finansowe i odejście kilku kluczowych zawodników napewno nie pomagały im w tym roku. Jednak mimo to klub zdołał sobie po raz drugi zapewnić udzial w Ekstraklasie na przyszły sezon. Ich forma jest mieszana, po 4 porażkach przyszła kolej na dwa bezbramkowe remisy. Ma szczęście nie golami się dzisiaj zajmiemy a ilością kartek, których w meczach wiaślakow pada dosyć sporo.Dobrej zmiany do tej pory nie przyniosła zmiana trenera w ekipa Kolejorza. Pod wodzą Macieja Skorży zespół odnotował 3 porażki i tylko jedno zwycięstwo. To zdecydowanie za mało na oczekiwania włodarzy i kibiców. Tym bardziej wstydliwa była porażką przed tygodniem na własnym stadionie z przedostatnią Stalą Mielec. Lech także chce się zrehabilitować za porażkę z Wisłą w rundzie jesiennej 0-1.Myślę że zobaczymy dzisiaj trochę walki i zaangażowania dlatego zdecydowałem się na kartki w tym meczu.

Typ: over 3.5 żółtej kartki

Fiorentina vs Lazio Rzym

Viola obecnie zajmuje 14 miejsce w lidze z dorobkiem 35 punktów i bilansem 45-57. To zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców. Pod koniec sezonu zdaje się być na fali wznoszącej po 2 wygranych i 2 remisach. W jej meczach pada sporo bramek i na to również liczę i dziś. Jednak rywal jest bardzo wymagający i mocno zmotywowany.Lazio walczy o Ligę Mistrzów a ścisk w czołówce tabeli powoduje że każdy mecz może się okazać kluczowy. Po 33 meczach Rzymianie zajmują 6 pozycje i tracą 5 punktów do czwartego Milanu, mając do rozegrania jeden mecz więcej. Napewno dzisiejszego wieczoru będą celowali w 3 punkty na jakże trudnym terenie we Florencji. Po odpadnięciu z pucharów w dwumeczu z Bayernem Monachium odnotowali 6 wygranych i jedna porażkę z sąsiadem w tabeli, drużyna Napoli. Myślę że zapowiada nam się bardzo ciekawe spotkanie w którym nie zabraknie bramek.

Typ: over 2.5

Powodzenia!!

Https://betside.pl/go/betfan

Dubel na gospodarzy! Czyli podchody pod 216 zł!

Niemcy i Turcja, czyli mieszany dubel na 219 zł!