w

Niemcy i Holandia. Gramy dubla o 285 PLN

Na dzisiaj przygotowałem propozycje z zaplecza Bundesligi i Eredivisie. Nie tylko w topowych ligach sezon wkracza w decydującą fazę. Bardzo ciekawie zapowiada się walka o awans w Eerstedivisie i utrzymanie w 2 Bundeslidze. Zapraszam do analizy.

Braunschweig vs Aue

Zaczynamy od potyczki u naszych zachodnich sąsiadów. 15 w tabeli Braunschweig podejmuje u siebie 12 Aue. Niby niewielka różnica w ligowej tabeli, a jednak jedna z ekip już jest niemal pewna utrzymania, a druga będzie o to utrzymanie walczyć do końca sezonu.

Gospodarze są ostatnio w nieco lepszej formie. Zdobyli 13 punktów w 10 spotkaniach. 3 wygrane i porażki. Bilans bramkowy 8:8. Bardzo “równa” drużyna w ostatnim czasie 😉

Goście we wspomnianym okresie dopisali do konta 9 oczek. Trzeba jednak pamiętać o tym, że od jakiegoś czasu nie są oni bezpośrednio zaangażowani w walkę o utrzymanie. Wygrali 2, przegrali 5 spotkań. Bilans bramek 10:16.

Tak jak wspomniałem gospodarze potrzebują punktów zdecydowanie bardziej od ekipy gości. Dlatego stawiam, że ekipa Braunschweig tego spotkania nie przegra. Dokładam do tego, że padną przynajmniej dwie bramki. Ostatni raz mniej goli między tymi ekipami padło w 2007 roku, 15 bezpośrednich spotkań temu 😉

Breda vs Excelsior

Drugim omawianym spotkaniem będzie potyczka w ramach holenderskiej Eerstedivisie. Zajmująca 3 miejsce Breda zmierzy się z będącym na 9 miejscu Excelsior. Tak jak w przypadku pierwszego spotkania tylko jedna z ekip jeszcze o coś w tym sezonie walczy.

I tą drużyną jest ekipa gospodarzy. Mają oni 6 punktów straty do 2 miejsca dającego bezpośredni awans do Eredivisie. Na pewno nie stracili jeszcze nadziei na wyprzedzenie Graafschap. Zwłaszcza, że mają dużo lepszy bilans bramkowy, który jest decydujący przy równej liczbie punktów. Ostatnie 10 spotkań to 6 wygranych, 2 remisy i porażki. 23 strzelone i 15 straconych bramek.

Goście są zaledwie jedną pozycję niżej od tej dającej prawo udziału w barażach. Ich strata to jednak aż 12 punktów przy 4 kolejkach do końca sezonu. Nie mają żadnych realnych szans na awans w tabeli. Ostatnie spotkania to 3 wygrane i remisy oraz 4 porażki. Bilans bramkowy 14:19.

W związku z powyższym stawiam dzisiaj na wygraną gospodarzy. Muszą oni walczyć o każdy punkt, po poza pogonią za drugim miejsce trzeba jeszcze uważać na grupę za plecami, która jest bardzo blisko. Do zakładu dokładam powyżej 1.5 gola. Eerstedivisie jest bardzo overową ligą i dwie bramki to powinna być formalność.

To tyle ode mnie. Dziękuję każdemu kto przeczytał analizę i zachęcam do pozostawienia jakiejkolwiek reakcji na fb. Zieloności!

Walka o Ligę Mistrzów czyli starcie Napoli z Lazio! Singiel do gry o 401 PLN!

Azja i Ekstraklasa dadzą zarobić?? Kupon po kursie 2.70!!