w

Podwójny zestaw na środę, czyli gramy dubla o 464 zł!!!

Witam serdecznie po dluższej niedyspozycji. Otóż wracam do gry i mam dla Was ciekawą opcje w dubelku na dzisiejszy wieczór. Jedno spotkanie mamy we Włoszech a drugie to hit ligi belgijskiej. Mam nadzieję, że nową serię zaczniemy od wygranej, bo typy wydają mi się dosyć solidne.

Użyj kodu BETSIDE

Sampdoria – Spezia

Jako pierwszy postanowiłem wziąć mecz we Włoszech, gdzie grająca wciąż o utrzymanie Spezia zmierzy się na wyjeździe z Sampdorią. Piłkarze Spezii zdecydowanie jeszcze mają szanse na utrzymanie i myślę, że pomimo slabych rezultatów nie można odmówić im ambicji i chęci do gry. Do końca zostało niewiele wiec z kim, jak nie z Sampdorią nie grającą już o nic pokusić się o komplet punktów. Z drugiej Strony Sampdoria gra właściwie już na dokończenie rozgrywek i bez presji, co jak niejednokrotnie było widać często pomaga, tymbardziej na własnym boisku. Liczę tu na over bramkowy, bo jak pokazuje nam historia bezpośrednich spotkań obu drużyn zdecydowanie były to otwarte spotkania z kilkoma trafieniami.

Typ: over 2.5 gola

Genk – Anderlecht

Drugi mecz, to już hit ligi belgijskiej, czyli spotkanie Genk z Anderlechtem. Tutaj mamy walkę o Ligę Mistrzów i oba zespoły raczej będą starały się przechylić na swoją szalę zwycięstwo. Możemy być świadkiem wyrównanego pojedynku. Tak na prawdę to teraz każdy punkt jest na wagę złota więc myślę, że oby dwa zespoły będą tutaj walczyć. Poprzednie spotkania tych drużyn bywały również ciekawe i o ile nie mam odwagi ryzykować overu bramek, to wydaję mi się, że można spróbować zagrać btts. Tak też właśnie stawiam.

Typ: obie drużyny strzelą gola

Mam nadzieję, że po chwilowej nieobecności, nowy rozdział zaczniemy od zielonego kuponu i zapraszam serdecznie do grania. Powodzenia i staropolskie ” buk zapłać”🙈

Zareaguj

0 Polubień
Łapka w górę

Napisane przez Łukasz Kuciński

Pogoń za kolejnym dublem, dziś walka o 215 zł!

Idąc za ciosem, czyli atak na 230 zł!