Poniedziałkowy singiel z kursem 2,13! Gramy o 187 zł.

Oferta jest dziś dość uboga ale udało się znaleźć coś ciekawego. Będziemy dziś typować spotkanie z Premier League – Crystal Palace kontra Leeeds. Ostatnia forma drużyn pozwala myśleć o dużej liczbie bramek w obu meczach. Obie drużyny są blisko zapewnienia sobie utrzymania w lidze. Należy jednak postawić ,,kropkę nad i” zważywszy, że mecze w koncówce sezonu bywają bardzo przewrotne. Co warto tu zagrać? Zapraszam do zapowiedzi!

eWinner logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Crystal Palace – Leeds – zapowiedź, typ

Gospodarze z 37 punktami zajmują 14 pozycje w lidze z bilansem 8-13-11. Goście są na 16 lokacje z 33 punktami oraz bilansem 8-9-15. Obydwie ekipy nie są pewne utrzymania się w lidze, mimo kilkupuntkowej przewagi nad strefą spadkową. W dzisiejszym pojedynku możemy spodziewać się ofensywnej gry z obu stron i otwartego meczu. Zwłaszcza, że meczach Leeds pada dużo bramek, na 18 meczy w 15 padło powyżej 2,5 gola. Po zwolnieniu Bielsy i zatrudnieniu nowego szkoleniowca Marchema Leeds uciekł ze strefy spadkowej. Drużyna gości zdołała zmotywować się w koncówce sezonu i w ostatnich meczach prezentują się przyzwoicie. W 5 ostatnich spotkaniach zdobyli aż 10 punktów. Co sprawiło, że oddalili się od strefy spadkowej o 2 punkty.

Crystal Palace przegrał 2 ostatnie mecze, rozgrywał je jednak na wyjeździe. Należą oni do drużyny, która znacznie lepiej spisuje się na własnym stadionie. W ostatnim domowym pojedynku wygrali z Arsenalem aż 3:0, a w poprzednim powstrzymali Manchester City przed zdobyciem 3 puntków. Crystal Palace w meczach domowych są niepokonani od 5 spotkań. W tym meczu typuję, że zobaczymy przynajmniej 3 bramki oraz, że obie drużyny strzelą. Zwłaszcza, że dzisiejsze spotkanie ma duże znaczenie w kontekście utrzymania w lidze.

Aktualna sytuacja w tabeli

TYP: Powyżej 2,5 gola oraz obie drużyny strzelą

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę