w

Popołudniowe typy na Serie A i Jupiler Pro League, gramy o 311 PLN!

To już czas na mój drugi kupon w dniu dzisiejszym i tym razem skupimy się na starciach we Włoszech i Belgii. Szykuje nam się naprawdę ciekawy dzień, a przecież nie powiedziałem dziś ostatniego słowa. Jak już wspomniałem w poprzedniej analizie, chcę dobrze zakończyć ten miesiąc i dobrze wejść w marzec. Czy to się uda? Zapraszam po moje typy bukmacherskie na dziś z Serie A i Jupiler Pro League!

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Spezia vs AS Roma – zapowiedź, typy oraz kursy

Analizę rozpoczniemy od meczu we Włoszech, a dokładnie od starcia Spezii z AS Romą. To będzie nasz główny typ na tym kuponie, gdyż kurs jest naprawdę dobry i myślę, że warto z tego skorzystać. Wracam trochę do swoich podstaw, a więc do grania na bramki, bo to zwykle dawało fajny zysk i w dłuższej perspektywie czasu dawało zarobić. Na dzisiejszy mecz w Spezii, typuję powyżej 2,5 bramek po kursie 1,8 i już wyjaśniam dlaczego.

Flashscore

Obie drużyny znajdują się po środku tabeli, jeśli chodzi o średnią bramek i o ilość spotkań z minimum 3 golami. Nie są to jednak do końca miarodajne statystyki, liczy się też sama charakterystyka drużyn i ich zestawienie z rywalem. Jeśli chodzi o ten ostatni aspekt, to ten mecz idealnie mi pasuje pod bramki. Spodziewam się dużo chaosu, ale takiego pozytywnego, który wpłynie na intensywność oraz stworzone okazje. W meczach tych drużyn dzieje się zwykle dużo, lubią zagrać szalone mecze. Popełniają błędy w obronie i myślę, że to dziś będzie widoczne. Spezia gra o utrzymanie, natomiast Roma o europejskie puchary, więc walki nie braknie.

Jak już wspomniałem w pierwszym akapicie, gramy tutaj over 2,5 bramek po kursie 1,80. Szczerze przyznam, że jak spojrzałem na to zestawienie, to spodziewałem się bardziej kursy w granicach 1,6-1,65, więc trzeba wykorzystać to value. Na pewno okazji będzie dużo, trzeba liczyć, że skuteczność będzie na dobrym poziomie.

Standard Liege vs Gent – zapowiedź meczu, kursy oraz typ

Czas na przybliżenie Wam drugiego meczu, który rozpocznie się 30 minut później na boiskach belgijskich. Będzie to naprawdę interesująca rywalizacja pomiędzy Standardem Liege i Gent. Według bukmacherów, faworytem tego meczu są goście, jednak gospodarzy nie wolno lekceważyć. To, ze ostatnio mają chudsze lata, nie zmienia faktu, że zawsze będą groźni dla czołówki. Czego możemy zatem spodziewać się w tym spotkaniu? Zapraszam poniżej.

Flashscore

Powyższa grafika wskazuje, że nie mamy do czynienia z mocno “overowymi” drużynami, ale umówmy się, linia 1,5 bramek nie powinna stanowić przeszkód w takim meczu. Szanse na bramki pojawią się z obu stron, a jeden gol, mocno otworzy ten mecz. Magia takiego zakładu polega na tym, że choć bramka wpadnie w 80. minucie, to i tak będą okazję na zdobycie drugiej. Popatrzmy też na to z drugiej strony. Belgia jest ligą, w której wpada wiele bramek. Jeśli drużyny zdobywają wiele bramek, to kurs wynosi wówczas 1,14.

Na zakład powyżej 1,5 bramki w tym meczu, mamy kurs 1,31 i wydaje się to naprawdę słuszna opcja. Nie jest to duży kurs i ja to rozumiem, ale tego typu zakłady mogą mieć mniejsze wartości. Uważam, że dwie bramki w tym meczu to mus, więc biorę ten typ na podbitkę, dzięki czemu bardzo fajne ako.

Kurs ogólny kuponu wynosi 2,36 i nawet po obcięciu podatku, daje nam bardzo przyjemnie podwojenie. Mam nadzieję, że będzie to trafiony kupon i Wam się spodoba. Dajcie znać, co o nim sądzicie na naszej grupie na “fejsie”. Powodzenia!

Komentarze

Ładowanie…

Walka o 6 i 7 zielony z rzędu, a to za sprawą singli z LaLiga!

Czy dubel z Turcji i Węgier pozwoli przedłużyć serię?