Screenshot 20220806 084955 Messenger

Śląsk Wrocław vs Widzew Łódź: Ekstraklasa, TYPY. WKS kontra RTS…

Weekend rozpoczęliśmy udanie, 2/3✅ wczorajsze kupony okazały się wygrane. Dziś czekają nas trzy mecze w ramach 4 kolejki Ekstraklasy. Ja tradycyjnie wziąłem pod lupę mecz Widzewa, który zmierzy się, we Wrocławiu ze Śląskiem. Zapraszam was do omówienia tego spotkania.

forbet logomini 1

Pakiet powitalny

[spbcta_sc id=3]

Śląsk Wrocław vs Widzew Łódź: zapowiedź – analiza – propozycja typu

Gospodarze obecny sezon rozpoczęli od bezbramkowego remisu z Zagłębiem Lubin. Następnie wygrali z Pogonią Szczecin 2:1, zaś w 3 kolejce dość niespodziewanie przegrali z Koroną Kielce 1:3. W dwóch pierwszych kolejkach podopieczni Ivana Djurdjevicia zaprezentowali naprawdę ciekawy futbol i byli w stanie przeważać nad przeciwnikiem. Z kolei mecz z Koroną był pewnego rodzaju wpadką i tak naprawdę ciężko przewidzieć, czego można się dziś spodziewać po piłkarzach z Wrocławia. Cztery punkty i bilans bramkowy 3:4, plasują obecnie Śląsk, na 8 miejscu w tabeli.

STATYSTYKI ŚLĄSK WROCŁAW:
5/7 spotkań z powyżej 2,5 gola
6/7 meczów z BTTS
10/10 mniej niż 4,5 kartki

Trzy pozycje niżej, 11 lokatę zajmuje dzisiejszy rywal Śląska, Widzew Łódź. Dzisiejsi goście po 8 latach wrócili do najwyższej klasy rozgrywkowej i trzeba przyznać, że jest to całkiem udany powrót. Może nie widać tego po punktach, bowiem RTS zdobył do tej pory 3 oczka zdobyte w wygranym spotkaniu przeciwko Jagielloni 2:0, a ich bilans bramkowy wynosi 5:5. Jednak, wyniki porażek z Pogonią 2:1 i Lechią 2:3 nie zupełnie oddają to co oglądaliśmy na boisku. Śmię twierdzić, że podopieczni Janusza Niedźwiedzia zasługiwali w tych spotkaniach na punkty. Jednak, nie pozwolił na to brak skuteczności, bo sytuacji do tego by strzelić więcej bramek było wystarczająco.

STATYSTYKI WIDZEW ŁÓDŹ:
7/9 spotkań z BTTS
4/5 pierwszy zdobył bramkę
7/8 mniej niż 4,5 kartki

Screenshot 20220806 083507 SofaScore 1
Sofascore

Przyglądając się obydwu drużynom, zwróciłem uwagę na aspekt rzutów rożnych. Piłkarze z Wrocławia w swoich meczach wykonali kolejno: 7, 4 i 3 kornery. Natomiast jeśli chodzi o dzisiejszych gości to liczby rogali wyglądały następująco: 7, 1, 6. Obie ekipy mają dokładanie taką samą średnia tych stałych fragmentów gry, która wynosi 4,7. Patrząc na te statystyki wnioskuję, że możemy się dziś spodziewać sporej liczby stałych fragmentów, wykonywanych z narożnika boiska. Przejdźmy teraz do starć bezpośrednich. Do tej pory obydwie drużyny mierzyły się ze sobą 11 razy. Bilans jest wyrównany. Każda z ekip wygrywała czterokrotnie, natomiast w pozostałych 3 meczach padał remis.

PROPOZYCJA TYPU…

W tym spotkaniu zdecydowałem się na zaklad kombinacyjny. Tym razem mój typ będzie składał składał się z dwóch zdarzeń. Myślę, że w tym spotkaniu obejrzymy bramki po obu stronach, oraz że zostanie wykonanych minimum 8 rzutów rożnych. Obie ekipy potrafią skutecznie  grać w ofensywie, jednak tracą przy tym dość sporo bramek. Biorąc pod uwagę wcześniej wymienione liczby rożnych, we wcześniejszych spotkaniach obydwu zespołów, to linia 8 rogali jest jak najbardziej do pokrycia. Uważam, że czeka nas wyrównane spotkanie  i zaciety mecz obfity w bramki.

TYP: OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA ORAZ POWYŻEJ 7,5 RZUTÓW ROŻNYCH W MECZU

Screenshot 20220806 080950 forBET
Forbet

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę