w

Sol De America z szansą na powrót z zaświatów? Typujemy Copa Sudamericana!

Przed nami rewanżowe spotkanie Copa Sudamericana pomiędzy paragwajskimi drużynami Club General Caballero oraz Sol De America. Pierwsze spotkanie zakończyło się wyjazdowym zwycięstwem Caballero aż 3:0. Powoduje to, że w dzisiejszym spotkaniu będą oni grać na swoim boisku ze sporą zaliczką. W ramach dzisiejszego typowania posłużyłem się bogatą ofertą bukmachera Betfan. Zapraszam do analizy!

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Club General Caballero – Sol De America – analiza

Patrząc na przebieg pierwszego spotkania, gospodarze byli stroną dominującą. Nie potrafili jej jednak zamienić na korzystny rezultat (nie oddali żadnego strzału celnego[!]), co doprowadziło do dotkliwej porażki. W spotkaniu rewanżowym drużyna General Caballero mająca sporą zaliczkę postara się za wszelką cenę utrzymać prowadzenie i bronić się przed szaleńczymi atakami drużyny przyjezdnej. Sol De America z kolei to drużyna, która nie ma juz nic do stracenia. Szybko strzelone bramki mogą dać tej drużynie nadzieję na korzystny rezultat. Patrząc jednak na ich skuteczność w ofensywie, gdzie liczba strzelonych bramek wynosi jedynie 3 w 6 meczach, może być o to niezwykle trudno.

Statystyki pierwszego meczu.

Club General Caballero – Sol De America, typy bukmacherskie, kursy

Mając na uwadze przebieg pierwszego spotkania, zdecydowałem się zagrać tutaj na rzuty rożne gości. Wybrałem linię 5.5, która w mojej opinii jest niezwykle korzystna. Można jednak pokusić się o więcej. Wszystko uzależnione jest od tego czy goście będa w stanie szybko strzelić bramkę kontaktową i zdominować rywala na jego własnym boisku. W przeciwnym wypadku może zabraknąć im motywacji, a stracona bramka całkowicie podetnie im skrzydła.

TYP: over 5.5 rzutów rożnych Sol De America

Komentarze

Ładowanie…

Piłkarska Europa patrzy na Ronaldo, sędzia również? Statystyczny typ na dziś!

Typy dnia NBA 16.03. Gramy dubel o 273PLN