w

Typy, kursy, zakłady na biatlon na igrzyskach olimpijskich

Igrzyska olimpijskie powoli zbliżają się do końca, jednak w biatlonowych konkurencjach pozostało jeszcze kilka dyscyplin. Tym razem zaglądamy do zmagań biatlonowych pań, a mianowicie do sztafety. Sprawdźcie nasze przewidywania na bieg sztafetowy kobiet podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Co warto obstawiać z biatlonu na Igrzyskach Olimpijskich?

Wielu bukmacherów jak na przykład Fortuna, STS czy forBET przygotowują atrakcyjne kursy na poszczególne zdarzenia. Naszym zdaniem biatlon na igrzyskach olimpijskich to konkurencja, na której da się ograć buka. Warto choćby typować ilość celnych strzałów przez daną zawodniczkę, czy po prostu najpopularniejsze zdarzenia jak pary h2h, lub zwycięstwo danej drużyny.

Typy na biatlonową sztafetę kobiet

Po tym jak Tandrevold odcięło zupełnie prąd w biegu pościgowym Norweżki stają przed ciężkim wyzwaniem. Obecnie głównym faworytem według zakładów bukmacherskich są Szwedki z siostrami Oeberg. My jednak na naszym zakładzie typujemy pary h2h i skupimy się mimo wszystko na Norweżkach i Rosjankach.

Kupon do zagrania u bukmacher Fortuna

Powyżej zdjęcie kuponu jaki typujemy w eFortunie z łącznym kursem 2,19 co przy płaskiej stawce 100 zł może dać nam wygraną w kwocie 192,72 zł.

Nasze typy na biatlon na igrzyskach olimpijskich bazują od początku na formie biegowej poszczególnych zawodniczek oraz przygotowaniom sprzętowym. Jak już wspominałem wcześniej zarówno drużyny Norweskie jak i Rosyjskie czują się w Pekinie świetnie. Stąd też nie uważamy, aby Włoszki, czy Niemki były w stanie rywalizować z czołowymi drużynami.

Oczywiście swoje może zrobić strzelanie, mimo wszystko liczymy na dobry występ biegowy sztafet na które stawiamy nasz zakład.

Jaki kurs na zwycięstwo Polek?

Kurs na zwycięstwo reprezentacji Polski w sztafecie jest bardzo wysoki i wynosi 250.00. Jak widać bukmacherzy nie dają szans na zwycięstwo naszym reprezentantkom.

Komentarze

Ładowanie…

Typy bukmacherskie BEZ RYZYKA na spotkania PSG – Real i Sporting – Manchester City

Czy NHL da zarobić? Łapcie hokejowe typy na noc, gramy o 468 PLN!