w

Typy na 2. konkurs w ramach Mistrzostw Świata w lotach narciarskich

Czas na drugi konkurs zmagań w ramach mistrzostw świata w lotach narciarskich w Vikresund. Po pierwszym dniu liderem jest Lindvik. Widać zdecydowanie że dwóch skoczków “odjechało” od reszty stawki i wydaje się że to właśnie oni powlaczą o złoty medal. Sprawdźcie jakie typy przygotowałem na drugi dzień zmagań. Kupon do zagrania u legalnego bukmachera Fortuna gdzie możecie odebrać między innymi atrakcyjny cahback za pierwszy przegrany zakład, a także freebet 20 zł za który również możecie postawić dzisiejsze zmagania.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Kto faworytem do wygrania drugiego konkursu? 

Według zakładów bukmacherskich Fortuna faworytem jest Stefan Kraft, który wczoraj w drugim skoku pokazał wielką klasę. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 2.50. Na drugim miejscu zestawiony jest Lindvik czyli wczorajszy zwycięzca – kurs 4.50. Nie ukrywam że we wczorajszych zawodach mocno mi zaimponował bo było widać jak potrafi odlecieć w końcówce skoku. No kolejnych miejscach zestawieni są Słoweńcy, którzy świetnie czują się na mamutach.

Geiger vs Eisenbichler – zapowiedź pary h2h

Geiger wczoraj praktycznie stracił szansę na obronę tytułu Mistrza Świata z 2020 roku z Planicy. Dwa bardzo przeciętne skoki, przede wszystkim niepokojąca dla niego była niska parabola lotu. Jak wiadomo Niemiec dysponuje świetnym wybicie, a wczoraj zdecydowanie miał kłopoty tuż przy progu. Trochę mnie to zdziwiło, bo w treningach czy kwalifikacjach nie spisywał się tak przeciętnie. Dzisiaj wydaje mi się, że będzie chciał odbić sobie niepowodzenie i z pewnością będzie groźny w walce o chociażby podium. Bukmacherzy lekko go skreślają co jest dla nas dobrym betem na dziś.

Eisenbichler podobnie jak Geiger, a wręcz słabiej radził sobie ze skocznią. Jednak u niego te objawy było widać już podczas wcześniejszych skoków. Mimo że jest świetnym lotnikiem to tutaj zupełnie nie trafił z formą. Skakał w podobnych warunkach choćby do Aigro czy Wolnego a poradził sobie nawet gorzej jak na tego klasy zawodnika. Dzisiaj nie wydaje mi się, żeby uczynił jakiś gigantyczny postęp. Maksymalnie moim zdaniem może powalczyć o dziesiątkę.


Typ: Geiger lepszy od Eisenbichlera, kurs 1.45

Jest to dla mnie mocny typ i mimo, że norweskie konkursy są ciężkie do obstawiania ze względu na zmienny wiatr to klasowi zawodnicy skaczą na dość równym poziomie. Chcę tutaj wykorzystać wiarę bukmacherów w słabość Geigera, który dla mnie będzie dzisiaj mocny.


Sato – zapowiedź typu na dziś

Początkowo nie spodziewałem się tak świetnego Japończyka. Mimo że jest bardzo niskim skoczkiem to świetnie sobie tutaj radzi. Wczoraj zajął 11 miejsce i pokazał że mimo trudnych warunków jest w stanie skoczyć ponad 200metrów. Tak naprawdę nie oddał tutaj jeszcze słabego skoku. Dodatkowo obiera tutaj dobrą wysokość lotu przez co przy sprzyjających warunkach może osiągać dobre rezultaty. Dzisiaj top 15 jest jak najbardziej w jego zasięgu jeżeli warunki będą równe. A takie zapowiadają prognozy – wiatr w porywach do 1m/s stąd możemy oglądać dzisiaj piękne i w miarę sprawiedliwe zawody.

Typ: Sato w TOP 15, kurs 1.50

Dla mnie to spore value, bo jak najbardziej jest w stanie to zrobić. Bardziej spodziewałbym się kursu 1.30 – czyli podobnego do Forfanga. To z wcześniejszą propozycją daje nam na kuponie double bardzo fajne podwojenie. Obszar załączników

Komentarze

Ładowanie…

Sobotnie typy z Premier League i Serie A‼️

Emocje z Superligi Mężczyzn‼️ Gramy singla na podwojenie ‼️