w

Walka o puchary trwa! Gramy dubla o 243 zł!

Sezony w Europie dobiegają końca a dzisiaj jest w czym wybierać. Nasza podróż zaczniemy od Rzymu przed 21, a skończymy w Anglii około 23. Dziś postanowiłem zagrać dubla w Betfan o 243 zł!! Zapraszam do analizy.

AS Roma vs Lazio Rzym

Derby Rzymu w tej fazie sezonu i obecnej sytuacji w tabeli to coś więcej niż starcie ligowe. Roma obecnie zajmuje 7 miejsce i nie ma już kompletnie żadnych szans na poprawę swojej pozycji. Co więcej może jeszcze ją stracić i tym samym nie uczestniczyć w Lidze konferencji na jesień. Za plecami Giallorosich z dwoma oczkami straty plasuje się Sassuolo które jutro rozegra mecz ze spadkowiczami z Parmy. Roma poważnie myśląc o utrzymaniu pozycji musi dzisiaj minimum nie przegrać. Więc o to że dadzą z siebie wszystko nie musimy się martwić.

Sytuacja Lazio jest również napięta. Zajmują jedną pozycję wyżej niż ich dzisiejszy rywal ale ich dorobek punktowy pozwala, przy korzystnym układzie wynikow, mieć jeszcze szansę na awans do Ligi Mistrzów. Obecnie tracą 6 punktów do miejsca premiowanego awansem i do drużyny Napoli z 4 miejsca. Drużyna Piotra Zielińskiego jutro rozegra swój mecz na trudnym terenie w Wenecji. Przed Lazio jest jeszcze Juventus z takim samymi aspiracjami i bardzo wiele zależy od ich dzisiejszego meczu z mistrzem kraju Interem Mediolan.
Podsumowując cel dla Lazio dzisiaj jest tylko jeden, muszą zdobyć 3 punkty.
Mój typ opiera się o walkę, nerwy i frustrację i zdecydowałem się zagrać dosyć wysoka linie kartek w tym meczu. Derby rządzą się swoimi prawami a tym bardziej w takiej napiętej sytuacji obu drużyn.

Typ: over 5.5 kartek

Brighton vs West Ham United

Ekipa Brighton zajmuje pierwsze miejsce, które zapewnią pozostanie w lidze na przyszły sezon. 10 punktów przewagi nad strefą spadkowa powoduje że są bezpieczni i mogą spokojnie dokończyć obecny sezon. Podejrzewam że będziemy mieli kilka rotacji w składzie w ich ostatnich spotkaniach. Być może do Jakuba Modera dołączy Michał Karbownik grający obecnie w u23.

O wiele więcej do zyskania ma dzisiajsza drużyna gości. West Ham obecnie zajmuje 6 miejsce a ścisk w czołówce jest tak duży że przy korzystnych wynikach mogą jeszcze awansować do Ligi Mistrzów jak również wypaść poza siódemkę pucharową. Dziś jest doskonała okazja żeby umocnić swoją pozycję gdyż w porównaniu do innych ekip ligi Brighton nie jest zbyt wymagający.

Typ: x2

Https://betside.pl/go/betfan

Idąc za ciosem, czyli atak na 230 zł!

Na koszykarskich parkietach! Czyli dubel z Francji i Niemiec na 243 zł!