Gramy o 432 PLN na typ dnia!

Dzisiejszy dzień rozpoczął się udanie od trafionego dubel z japońskiej piłki. Kupon był dostępny na naszej facebookowej grupie, a teraz nadszedł czas na emocje we Włoszech. Jak się łatwo domyślić po tytule, wybrałem na dziś dwa mecze ważne w kontekście mistrzostwa kraju. Czekają nas dużo emocji w meczach Milanu i Interu, zatem zapraszam do analizy!

AC Milan vs. Sassuolo

Rozpoczynamy o 18:30 pojedynkiem Milanu z Sassuolo, w którym nie powinno zabraknąć dużych wrażeń. Obie drużyny z dużą jakością w ofensywie, więc można spodziewać się naprawdę wielu okazji. Mam nadzieję, że towarzyszyć temu będzie skuteczność, abysmy mogli się cieszyć z kilku bramek. Wybrałem na ten mecz over 2,5 bramek i już wyjaśniam dlaczego.

Milan ma swoje problemy kadrowe i wątpliwie są występy Calhanoglu i Zlatana. Rosseneri pokazali jednak w poprzednim meczu, że mogą sobie spokojnie radzić bez swojej gwiazdy i wygrali dość pewnie 3:1 z Genuą. Moze się podobać ich pomysł na grę, ale nie wystrzegają się błędów. Jeśli mowa o błędach, to często popełniają je zawodnicy Sassuolo. Zwłaszcza w formacji obronnej i może nie wygląda to źle, bo w ostatnich meczach mocno ratował ich bramkarz.

Z drugiej strony, goście mają naprawdę duże możliwości w ofensywie. Djuricić, Berardi, Boga czy Traore robią świetną robotę, a do tego przecież Locatelli czy Obiang. Spodziewam się dobrego tempa, zwłaszcza że strony Milanu, który musi zdobyć 3 punkty, by przedłużyć swoje nadzieję na Scudetto.

Typ: over 2,5 @ 1,57

Spezia vs. Inter

Drugie spotkanie to już rywalizacji Spezii z Interem, a więc teraźniejszym liderem Serie A. Faworyt jest tu znany i wyraźny, co nie oznacza, że będzie to łatwe zadania dla Nerrazzurich, by wywieźć 3 punkty. Spezia nie ma jeszcze klarownej sytuacji w tabeli i dalej musi oglądać się za siebie, więc motywacji z obu stron na pewno nie braknie. Inter, na ten moment, ma 9 punktów przewagi nad Milanem, ale każda strata punktu będzie pomagała rywalom, bo presją idzie stałe w górę.

Presję Interu było widać już w meczu z Napoli. Byli tam zdecydowanie lepsi, ale nie potrafili tego potwierdzić. Słaba skuteczność gwiazd tego zespołu, dlatego wydaje mi się, że dziś będzie małe przełamanie. Tworzą wiele świetnych okazji, ale czegoś brakowało, natomiast dziś powinno być łatwiej, bo Spezia w obronie momentami gra czysty kryminał.

Jeśli chodzi o gospodarzy, to jak już wspomniałem, popełniają masę błędów w obronie i ogólnie grają wesoły, otwarty futbol. W ich meczach dzieje się naprawdę wiele. Ostatnie 5 spotkań z ich udziałem to aż 20 bramek, więc czemu miałoby się coś zmienić. Mają potencjału na tyle, że będą mogli zaskoczyć, co pokazali już w Mediolanie. Co prawda Inter wygrał tamto spotkanie 2:1, ale Spezia miała naprawdę spore szanse, żeby urwać punkty. Zdobycie jednego punktu w takim meczu przybliży ich do utrzymania i da więcej spokoju, więc myślę, że będą musieli się otworzyć, bo nie sądzę że Inter nie zdobędzie bramki.

Szykuje się nam naprawdę ciekawe spotkania, zwłaszcza jeśli Milan zdobędzie 3 punkty. Będzie na pewno gorąco i będzie to z pewnością idealny mecz na wieczór. Śmiało możecie wyciągnąć z mojej analizy, że gramy tutaj over, a kurs na linię 2,5 bramek jest naprawdę sympatyczny.

Typ: over 2,5 @ 1,57

Co myślisz?

2 Polubień
Łapka w górę