w

Zaglądamy na polskie i francuskie boiska – mocny dubel z kursem 1.98 na podwojenie!

Nareszcie koniec przerwy reprezentacyjnej! W końcu mamy w czym wybierać 🙂 W dzisiejszych spotkaniach weźmiemy pod uwagę mecz w najwyższej lidze rozgrywkowej we Francji. Tutaj na własnym boisku Lille podejmować będzie drużynę Bordeaux. Gospodarze wciąż walczą o awans do europejskich rozgrywek i z pewnością czeka nas ciekawe widowisko. Kolejnym meczem, który bierzemy pod przysłowiową ,,lupę” jest pojedynek w 2 lidze polskiej, gdzie na własnym terenie Chojniczanka zmierzy się z Hutnikiem Kraków. Zapraszam do sprawdzenia zapowiedzi!

eWinner logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Lille – Bordeaux – zapowiedź, typ

Drużyna Lille znajduje się obecnie na 6 lokacie z dorobkiem punktowym wynoszącym 46 puntków oraz bilansem 12-10-7. Z pewnoscią ambicje obecnych mistrzów Francji są zdecydowanie większe i aktualna sytuacja w lidze nie jest z pewnością zadowalająca. Dzisiaj zmierzą się z jednym z ,,faworytów” do spadku. Do miejsc premiowanych awansem do europejskich rozgrywek tracą zaledwie kilka punktów, więc z takimi przeciwnikami należy egzekwować zdobycia 3 punktów. Ostatnie w tabeli Bordeaux na wyjazdach spisuje się katastrofalnie: 2-5-7 z bilansem bramkowm 18:41(!). Nie napawa to optymizmem przed dzisiejszym spotkaniem. W tym starciu spodziewam się zwycięstwa gospodarzy, są solidną drużyną, która radzi sobie całkiem nieźle na domowym boisku. Walka o europejskie puchary jest dla nich dodatkową motywacją by odnieść zwycięstwo w tym meczu.

Aktualna tabela rozgrywek

Chojniczanka – Hutnik Kraków

Chojniczanka aktualnie zajmuje 2 miejsce w lidze, które daje bezpośredni awans do 1 ligi. Nad Ruchem Chorzów zajmującym 3 lokatę mają zaledwie 4 punkty przewagi. W dzisiejszym starciu z Hutnikiem Kraków gospodarze będą starali się odnieść zwycięstwo i kontynuować serię 6 meczy bez porażki. Goście znajdują się na 15 pozycji w tabeli. Ich forma po wznowieniu rozgrywek jest całkiem niezła, bowiem udało im się zdobyć 7 punktów w ostatnich 5 spotkaniach i zwiększyć swe szanse na utrzymanie w lidze. Walczyli oni jednak z drużynami, które nie dysponują dużą jakością. W dzisiejszym meczu nie wydaje mi się aby goście mieli jakiekolwiek szanse na wywiezienie z Chojnic chociażby jednego punktu. Chojniczanka będzie również chciała się zrewanzować za ostatnią porażkę 1:0 w Krakowie w rundzie zimowej. Typuję tutaj zwycięstwo gospodarzy.

Aktualna sytuacja w tabeli

TYPY: Zwycięstwo Lille oraz Zwycięstwo Chojniczanki

Komentarze

Ładowanie…

Niemiecko-włoski dubel w walce o podwojenie stawki!

Fc Barcelona vs Sevilla, czyli hiszpański klasyk z typem na podwojenie ‼️