w

200 zł bonusu za gola Lewandowskiego w Fortuna | Bayern – Borussia

Przed nami hitowe starcie w niemieckiej Bundeslidze pod nazwą Der Klassiker, czyli mecz gdzie zmierzą się Bayern Monachium i Borussia Dortmund. Mecz może przesądzić o losach zdobycia tytułu mistrza krajowego, a więc tym bardziej ranga spotkania zostaje podniesiona. Ciekawą promocją bukmacherską na to spotkanie Bundesligi możesz znaleźć u legalnego buka Fortuna, gdzie typując gola Roberta Lewandowskiego za 4 zł możesz wygrać aż 200 zł w bonusie! Sprawdź w naszym artykule jak odebrać premie finansową oraz najważniejsze zasady tej promocji bukmacherskiej.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Bonus 200 zł gola Lewandowskiego – jak skorzystać z promocji?

Podstawowym warunkiem odbioru bonusu bukmacherskiego na mecz niemieckiej Bundesligi Bayern Monachium – Borussia Dortmund jest rejestracja nowego konta gracza. Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak odebrać bonus 200 zł za gola Roberta Lewandowskiego:

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez ten link promocyjny
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo na gola Roberta Lewandowskiego w meczu Bayern – Borussia ze standardowej oferty (kurs 1.55)
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 4 zł
  • w przypadku gdy reprezentant Polski Robert Lewandowski strzeli gola w Der Klassikerze typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz bonus 200 zł od eFortuna

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również pakiet powitalnych bonusów Fortuna, w którego skład wchodzi między innymi freebet 20 zł, czy bonus od depozytu, a także możliwość typowania gola Roberta Lewandowskiego z premią finansową 200 zł.

Ile kasy można wygrać w meczu Bayern – Borussia w Fortuna?

Wszystko jest zależne od tego za ile postawisz kupon na gola Roberta Lewandowskiego. Oczywiście minimalnie grasz musi postawić wspomniane 4 zł. Jako, że kurs na bramkę reprezentanta Polski wynosi obecnie 1.55 w Fortuna Zakłady Bukmacherskie to przykładowo stawiając 30 zł (cały depozyt) możesz wygrać 40.92 zł oraz bonus 200 zł. Łącznie więc możesz zyskać w takiej sytuacji 240,92 zł angażując zaledwie 50 zł.

Czy stawka może przekroczyć 4 zł?

Tak, 4 zł to minimalna stawka. Typer może zdecydować się postawić gola Lewandowskiego w meczu Bayern – Borussia za nawet 100 zł, 200 zł czy 300 zł. Dodatkowo w przypadku wygranej otrzyma bonus 200 zł od eFortuna online.

Jakie są zasady obrotu bonusem i jak wypłacić kasę?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste. Bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo Live. Minimalny kurs zakładu nie ma znaczenia.

Aby wypłacić bonus z konta za gola Roberta Lewandowskiego wystarczy zagrać na łączną kwotę 200 zł, a kasa przeniesie się na saldo depozytowe. Stamtąd typer może wypłacić kasę choćby systemem szybkich wypłat Fortuna.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1. Kto ma najlepszy bonus na mecz Bayern – Borussia?

Naszym zdaniem opisany powyżej bonus 200 zł za gola Lewandowskiego to najlepsza promocja bukmacherska na Der Klassiker w niemieckiej Bundeslidze. Warto również rozważyć opcję Superbet, który daje również atrakcyjną premię finansową na to spotkanie.

2. Na co mogę wykorzystać przyznany punkty FKP za gola Lewego?

Wybór należy do Ciebie – masz do dyspozycji szeroki rynek zdarzeń u buka eFortuna – możesz typować mecze piłkarskie, spotkania tenisa, czy siatkówki. Jeżeli chcesz pozostać w futbolu to możesz typować na przykład DNB, handicapy czy klasyczne wyniki spotkań 1X2.

Komentarze

Ładowanie…

Pójść za ciosem czyli walka o trzeci kupon z rzędu na plus!

Czwartkowy dubel z kursem 2,34. Gramy o 206 zł.