Totalbet kod promocyjny

Totalbet kod promocyjny to unikalne hasło, które pozwoli Ci odebrać powiększony zestaw nagród na pierwsze zakłady wzajemne. Łącznie do zgarnięcia za użycie kodu masz 5230 zł. Gdzie wpisać kod promocyjny Totalbet, ile możesz otrzymać więcej za zastosowanie kodu? Kto może skorzystać z tej oferty? Zapraszamy do naszego artykułu, w którym wszystko wyjaśnimy.

Co obejmuje kod promocyjny Totalbet?

Kod promocyjny w Totalbet o treści: BETSIDE obejmuje specjalną ofertę powitalną składającą się z trzech różnych nagród finansowych.

Do dyspozycji graczy za kod od Totalbet jest:

  • Darmowy zakład w wysokości 30 złotych
  • Zakład z ubezpieczeniem 200 złotych
  • Premia od wpłaconych pieniędzy 5000 złotych

Wszystkie przedstawione wyżej gratyfikacje finansowe z pakietu prezentów w Totalbet nie wykluczają się wzajemnie i są dostępne do odwołania w ofercie bukmachera Totalbet za zastosowanie kodu promocyjnego.

Jak użyć kod promocyjny w Totalbet?

Użycie kodu promocyjnego w Totalbet umożliwiającego zgarnięcie dodatkowych środków finansowych skierowane jest do nowych użytkowników. Sposób użycia jest prosty i intuicyjny. Nie wymaga od Ciebie dużo czasu, gdyż cały proces rejestracji konta u internetowego bukmachera zakładów wzajemnych Totalbet zajmie najwyżej 2 minuty. Użycie kodu promocyjnego Totalbet o treści: BETSIDE następuje w momencie wypełniania formularza rejestrującego konto, który dostępny jest po kliknięciu TUTAJ. Do skorzystania z benefitów przygotowanych od Totalbet, użytkownik zaznaczyć musi także wyrażenie zgód marketingowych (sms i email).

Totalbet kod promocyjny – gdzie wpisać?

Kod promocyjny Totalbet należy wpisać w formularzu rejestrując nowe konto gracza. Dla udogodnienia przygotowaliśmy link rejestracyjny umożliwiający sprawne otwarcie konta w Totalbet. Wystarczy kliknąć TUTAJ aby zostać przeniesionym do formularza rejestracyjnego z automatycznie uzupełnionym kodem promocyjnym w Totalbet.

Jeżeli w kroku pierwszym ukaże się pusta zakładka z polem kod promocyjny, należy uzupełnić ją nazwą: BETSIDE. Przed przejściem do kroku drugiego, w którym kompletujemy dane osobowe zaznaczamy zgody marketingowe uwzględniając SMS/Telefon oraz drogę elektroniczną (email).

Totalbet kod promocyjny – jakie korzyści za włącznie kodu?

Totalbet przygotował dla nowych graczy za włączenie i aktywację kodu o treści: BETSIDE jedną z najwyższych praczek prezentów, która opiewa na łączną kwotę aż 5230 PLN. Dla porównania u innych buków jak np. eWinner czy LVBET kwoty oscylują na poziomie 500 – 1000 PLN.

Zasady nagród w Totalbet za kod promocyjny

Pierwszy i najbardziej atrakcyjny prezent od Totalbet zyskasz w postaci darmowych środków finansowych. Aktywować można darmową kasę w Totalbet grając pełną wartość pieniężna na jeden kupon pojedynczy (SOLO) lub wielokrotny (AKO) z kursem minimalnym 2.00. W przypadku wygranej zostanie rozliczony i przekazany na konto główne bez konieczności dodatkowego obrotu.

Kolejnym benefitem finansowym jest zakład z ubezpieczeniem do 200 złotych. Obowiązuje na pierwszy kupon zagrany przez gracza w historii konta. W przypadku przegranej typer można odzyskać do 200 zł bez konieczności obrotu. Kupon bukmacherski może składać się z maksymalnie trzech zdarzeń z oferty Totalbet. Zakład bez ryzyka aktywny jest przez 48 godzin od momentu rejestracji konta. 

Trzecim udogodnieniem premiowanym za kod od Totalbet jest nagroda od wpłaconych środków pieniężnych wynosząca maksymalnie 5000 złotych. Minimalna wartość wpłaty, która uprawnia do odbioru nagrody, wynosi 10 zł. Prezentem za kod należy obrócić czterokrotnie, na kuponach akumulowanych (AKO) zawierając przynajmniej cztery selekcje. Wymagany kurs każdej z nich to 1.30 lub więcej. Po każdym obrocie uwalniane jest 25% wartości bonusu pieniężnego. Na wykonanie pełnego, czterokrotnego obrotu gracz ma 90 dni od momentu przyznania nagrody.

Totalbet kod promocyjny – jak otworzyć konto?

Aby założyć konto z kodem promocyjnym Totalbet należy przejść do formularza rejestracyjnego. Możesz zrobić to wchodząc na stronę bukmachera klikając w button “Rejestracja” lub kliknąć w link afiliacyjny TUTAJ

Następnie należy podać kod promocyjny do Totalbet o treści: BETSIDE. Jeżeli wchodziłeś przez link – kod zostanie dodany automatycznie w odpowiednie miejsce.

Krok po kroku jak założyć konto z kodem promocyjnym Totalbet:

  • wejdź w link rejestracyjny TUTAJ
  • wprowadź dane osobowe
  • podaj kod promocyjny do Totalbet o treści: BETSIDE
  • wypełnij dane kontaktowe
  • zatwierdź rejestrację
  • zaznacz zgody marketingowe uwzględniając SMS/Telefon oraz drogę elektroniczną (email)
  • odbierz 3 gratyfikacje finansowe na koncie za zastosowanie kodu w Totalbet

Cały proces zakładania konta jest prosty i intuicyjny. Zazwyczaj typerom zajmuje około 2 minut. Konto z promocyjnym kodem w Totalbet możesz otworzyć w dowolnej chwili, ponieważ kod aktywny jest 24/7 przez 365 dni w roku.

FaQ – Pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy do Totalbet jest kod promocyjny?

Kod promocyjny dostępny jest Totalbet. Ten internetowy operator daje dodatkowy pakiet korzyści aż do 5230 złotych za użycie hasła promocyjnego o treści BETSIDE. Szczegóły przedstawiliśmy w powyższym artykule.

2️⃣ Jaki jest kod promocyjny Totalbet ?

Kod promocyjny do Totalbet to hasło BETSIDE.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

1 Polubienie
Łapka w górę