200 swiatek giorgi

200 zł, jeśli Świątek wygra seta z Giorgi w promocji Betfan (22.03)

Z piątku na sobotę Iga Świątek zagra mecz w Miami WTA . Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował promocję dla nowych graczy, w której za wygranie jednego seta w meczu przez Polkę w meczu można odebrać 200 zł freebetu finansowego. Co więcej – wystarczy zagrać zaledwie za 30 zł na dowolny zakład z meczu Świątek – Giorgi, a niezależnie od wyniku kuponu masz szansę na 200 zł! O szczegółach promocji Betfan 200 zł freebetu na Świątek – Giorgi (22.03) informujemy w naszym artykule.

Świątek – Giorgi freebet 200 zł w promocji Betfan

Z okazji starcia 1/32 finału Miami WTA pomiędzy Igą Świątek, a Giorgi Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za wygranego choćby jednego seta przez Igę w meczu możesz odebrać 200 zł darmowej kasy w formie freebetu.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za mecz Świątek – Giorgi w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na Świątek – Giorgi
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na dowolne zdarzenia z meczu Świątek – Giorgi z min. kursem 2.00
  • wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 22.03.2024 do godz. 23:59
  • Jeśli Świątek wygra choćby jednego seta w meczu otrzymasz freebet 200 zł
  • zdarzenia na kuponie nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a Świątek wygra choćby jednego seta i tak otrzymasz 200 zł z promocji Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i po prostu nim zagraj. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na Świątek – Giorgi to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę