200 masaka grabara betfan

200 zł w Betfan, jeśli Grabara zagra w masce z City (06.03)

W środę w rewanżowym meczu 1/8 finału będziemy świadkami starcia pomiędzy Manchesterem City, a Kopenhagą. Betfan przygotował specjalną akcję bukmacherską, w której jeżeli Grabara wystąpi w meczu w masce otrzymasz 200 zł darmowej kasy w formie freebetu w Betfan. Wydaje się, że jest to pewniak, a o szczegółach akcji Betfan 200 zł na City – Kopenhaga (06.05) dowiesz się z naszego artykułu.

200 zł, jeśli Grabara zagra w masce w meczu z City w Betfan – jak skorzystać?

Z okazji starcia w meczu rewanżowym 1/8 finału LM: Manchester City – Kopenhaga Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały atrakcyjną ofertę dla nowych graczy, w której jeśli polski bramkarz wystąpi w swojej masce możesz odebrać 200 zł darmowego freebetu.

200 grabara baner betfan

Najważniejszą zasadą skorzystania z możliwości dodatkowej kasy za mecz City – Kopenhaga u bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link TUTAJ.

Jak skorzystać krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem o treści: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty na maskę Grabary w meczu z City
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na mecz City – Kopenhaga – grasz co chcesz – pamiętaj jednak, aby kurs był min. 2.00
  • Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 06.03.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli Grabara zagra w meczu z City w masce otrzymasz freebet 200 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a Grabara wystąpi w masce i tak otrzymasz 200 zł od Betfan

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej oferty bukmacherskiej Betfan na spotkanie pomiędzy Manchesterem City, a Kopenhagą to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych akcji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan 200 zł freebetu, jeśli Grabara wystąpi w masce w meczu z City – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK do oferty. Następnie grasz dowolny kupon z regularnej oferty bukmachera Betfan z meczu City – Kopenhaga. Dodatkowo możesz dołożyć na kupon inne selekcje, tak aby kurs łączny zakładu wyniósł minimum 2.00. Pamiętaj o rozliczeniu kuponu do 06.03.24, godz: 23:59) i niezależnie czy zakład okaże się trafiony otrzymasz 200 zł darmowej kasy w formie freebetu, jeżeli tylko Grabara wystąpi w masce.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę