200 gol haaland

200 zł za gola Haalanda w meczu Burnley – City w promocji Betfan (11.08)

W piątek zostanie zainaugurowany nowy sezon Premier League. Od razu będziemy świadkami ciekawego starcia pomiędzy Burnley, a Manchesterem City. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan zaproponował promocję, w której za gola Haalanda można odebrać 200 zł darmowej kasy. Wystarczy otworzyć konto z kodem BETSIDE, wpłacić 30 zł i zagrać zakład na gola Haalanda w meczu z Burnley za 30 zł, a jeżeli Norweg strzeli choćby jednego gola (11.08.23) otrzymasz 200 zł na konto w formie freebetu. O szczegółach promocji Betfan na gola Haalanda z Burnley przeczytasz w naszym artykule.

BETFAN logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 300 PLN na start

Potrojenie pierwszego depozytu do 450 PLN

Promocja Betfan darmowe 200 zł za gola Haalanda w meczu Burnley – Manchester City (11.08.2023)

Z okazji starcia Burnley z Manchesterem City w 1. kolejce angielskiej Premier League Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za gola Erlinga Haalanda w tym spotkaniu, rozgrywanym w dniu 11 sierpnia 2023 roku możesz odebrać 200 zł darmowej kasy w formie bonusowego freebetu.

Najważniejszą zasadą grania gola Haalanda w meczu Burnley – Manchester City (11.08.2023) w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Proces zakładania profilu typera zajmie Ci maksymalnie 60 – 120 sekund. Następnie otrzymasz możliwość odbioru 200 zł we freebecie za gola Erlinga Haalanda w meczu Burnley – Manchester City w 1. kolejce Premier League. Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na gola Haalanda w meczu Burnley – City
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł zakład SOLO lub AKO z oferty BETFAN na gola Haalanda w meczu Burnley – City z oferty dostępnej TUTAJ
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 11.08.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli Norweg Erling Haaland strzeli choćby jedną bramkę w starciu Burnley – City to w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet 200 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a jeśli Haaland strzeli gola to i tak otrzymasz darmowe 200 zł z promocji Betfan

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej na gola Haalanda w meczu Burnley – City to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 200 zł na gola Haalanda w meczu Burnley vs City – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Tam znajdziesz zakładkę, gdzie możesz zagrać gola Erlinga Haalanda w meczu 1. kolejki Premier League pomiędzy Burnley, a Manchesterem City z freebetem 200 zł w promocji Betfan.

  • Opcja 1: Zakład: Haaland strzeli gola z Burnley – kurs 1.55 x stawka 30 zł = freebet 200 zł + regularna wygrana za kupon

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie darmowych 200 zł za gola Haalanda w meczu Burnley – Manchester City możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska Betfan 200 zł za gola Haalanda w meczu Burnley – City (11.08)?

Promocja bukmacherska z darmowym bonusem 200 zł za gola Erlinga Haalanda w meczu Burnley – Manchester City została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie od 10.08.23 do 11.08.23 godziny 20:59 mogą odebrać 200 zł freebetu w promocji bukmacherskiej Betfan za gola Norwega.

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na gola Haalanda z Burnley (11.08)?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 200 zł za gola Erlinga Haalanda w meczu Burnley – Manchester City została ustawiona na poziomie 30 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowaną przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

Ffreebet 200 zł za gola Haalanda w spotkaniu Burnley – Manchester City dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Jaki bukmacher ma promocję na gola Haalanda w meczu Burnley – City (11.08.23)?

Jeżeli poszukujesz promocji bukmacherskiej na gola Haalanda w meczu 1. kolejki Premier League pomiędzy Burnley, a Manchesterem City to znajdziesz taką w Betfan Zakłady Bukmacherskie. Możesz tam odebrać aż 200 zł za jednego gola Norwega w tym meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan darmowe 200 zł za gola Haalanda z Burnley?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na gola Haalanda w meczu 1. kolejki Premier League z Burnley, ponieważ wystarczy, że Haaland strzeli jednego gola w meczu, a otrzymasz ekstra bonus 200 zł, w formie darmowej gotówki.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę