Promocja Betfan na Sevilla - Real (21.10)

200 zł za gola lub kartkę Ramosa w meczu Sevilla – Real w Betfan

W sobotę w hiszpańskiej La Liga w 10 kolejce czeka nas hitowe starcie, w którym Sevilla podejmie na własnym obiekcie Real Madryt. Z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował atrakcyjną promocję, w której możesz za gola lub kartkę Ramosa odebrać 200 zł bonusu, a co więcej jeżeli i strzeli i otrzyma kartkę aż 300 zł! Jak skorzystać z promocji Betfan na Sevilla – Real Madryt (21.10) związane ze zdarzeniami na Ramosa dowiesz się z naszego artykułu.

Promocja Betfan 200 zł na Sevilla – Real za kartkę lub gola Ramosa

Z okazji starcia w 10 kolejce hiszpańskiej La Liga pomiędzy Sevillą, a Realem Madryt Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za gola lub kartkę w tym spotkaniu możesz odebrać 200 zł bonusu finansowego. Co więcej – możesz odebrać nawet 300 zł – jeżeli Ramos zarówno strzeli gola, jak i otrzyma kartkę (samobóje także się liczą).

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowego bonusu za gola lub kartkę Ramosa w meczu Sevilla – Real Madryt w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na Ramosa w meczu Sevilla – Real Madryt (21.10)
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na mecz Sevilla – Real Madryt (21.10.23) – grasz co chcesz
  • Do swojego zakładu możesz dodać inne selekcje, jednak muszą zostać rozliczone do 21.10.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli Ramos otrzyma kartkę lub strzeli gola, otrzymasz bonus 200 zł
  • Jeśli Ramos zarówno otrzyma kartkę i strzeli gola, otrzymasz bonus 300 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a jeśli Ramos strzeli gola lub otrzyma kartkę i tak otrzymasz 200 zł lub 300 zł z promocji Betfan
  • Aby wygrana trafiła na SALDO GŁÓWNE, bonusem należy obrócić dwukrotnie. Możesz zagrać kupon SOLO lub AKO – kurs kuponu musi wynosić min. 2.00, a kurs pojedynczego zdarzenia min. 1.30

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na Sevilla – Real Madryt to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 200 zł bonusu na Sevilla vs Real Madryt – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz dowolny kupon z regularnej oferty bukmachera Betfan z meczu Sevilla – Real Madryt i niezależnie czy okaże się on trafiony otrzymasz 200 zł bonusu, jeżeli tylko Sergio Ramos otrzyma kartkę lub strzeli gola, lub 300 zł bonusu jeżeli zarówno zdobędzie gola, jak i otrzyma kartkę.

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie bonusu 200 zł za kartkę lub gola Ramosa w meczu Sevilla – Real Madryt możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska Betfan 200 zł za gola lub kartkę Ramosa w meczu Sevilla – Real?

Promocja bukmacherska z darmowym bonusem 200 zł za kartkę lub gola Sergio Ramosa w meczu hiszpańskiej La Liga pomiędzy Sevillą, a Realem Madryt została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie od 19.10.23 do 21.10.23 godziny 18:29 mogą odebrać 200 zł lub 300 zł bonusu w promocji bukmacherskiej Betfan.

Za ile mogę maksymalnie zagrać w promocji Betfan na Sevilla – Real Madryt?

Maksymalna i zarazem minimalna stawka do odbioru 200 zł bonusu za kartkę lub gola Ramosa w meczu Sevilla – Real została ustawiona na poziomie 30 zł. Za dokładnie taką sumę należy zagrać specjalny zakład przygotowany przez Betfan Zakłady Bukmacherskie. Maks. został zawarty w zasadach promocji.

200 zł w Betfan za mecz Sevilla – Real dostępny jest tylko dla 500. pierwszych typerów z kodem BETSIDE (obecnie jest on aktywny – jeżeli się to zmieni poinformujemy Was o tym).

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na Sevilla – Real?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na mecz Sevilla – Real Madryt, w której możesz zgarnąć aż 200 zł lub 300 zł bonusu. Wystarczy, że Ramos otrzyma kartkę lub strzeli gola, a wygrasz ekstra kasę!

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 200 zł za gola lub kartkę Ramosa z Realem?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na starcie Sevilli z Realem Madryt, ponieważ wystarczy, że Ramos strzeli gola lub otrzyma kartkę w meczu, a przy wkładzie zaledwie 30 zł masz szansę zgarnąć aż 200 zł, a nawet i 300 zł bonusu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę