200 zl na real city

200 zł za gola Realu Madryt lub Manchesteru City w promocji Fortuna (09.05.23)

Chciałbyś odebrać dodatkową kasę u bukmachera za hitowe spotkanie półfinału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Manchesterem City? Świetnie się składa, ponieważ legalny operator zakładów wzajemnych eFortuna przygotował dla nowych graczy promocję bukmacherską, w której za gola Realu Madryt lub Manchesteru City (do wyboru) możesz odebrać aż 200 zł premii pieniężnej. Do tego wystarczy zagrać zakład za zaledwie 2 zł, a na Twoje konto może trafić dodatkowa kasa. Jak wziąć udział w promocji Fortuna 200 zł za gola Realu Madryt lub Manchesteru City (09.06.23) przeczytasz w naszym artykule.

Fortuna logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Bonus 820 zł na start

600 zł bez ryzyka

200 zł na gola Realu Madryt lub Manchesteru City (09.05) w promocji Fortuna

Bukmacher Fortuna z okazji półfinałowego pojedynku Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Manchesterem City przygotował promocję, w której gola Realu lub City (do wyboru) w tym spotkaniu (09.05) możesz zagrać z najwyższym kursem 100.00.

Podstawowym warunkiem grania z kursem 100.00 gola Realu Madryt lub Manchesteru City (do wyboru) jest rejestracja nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak odebrać 200 zł w promocji Fortuna za gola Realu Madryt lub Manchesteru City (09.05.23) w promocji Fortuna:

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Realu lub City (do wyboru) piłkarskiej ze standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł z promocji bukmachera Fortuna

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 PLN.

Ile można wygrać w promocji eFortuna za gola Realu Madryt lub Man. City (09.05.23)?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną promocję bukmacherską na gola Realu Madryt lub Manchesteru City w pierwszym półfinałowym starciu Ligi Mistrzów to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Dodatkowo to Ty decydujesz, która drużyna według Ciebie zdobędzie bramkę. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na na gola Królewskich bądź The Citiziens w półfinałowym meczu Ligi Mistrzów, rozgrywanym w dniu 9. maja 2023 roku w promocji bukmacherskiej Fortuna.

  • Opcja 1: typ: Manchester City strzeli gola Realowi Madryt (kurs 100.00) x stawka 2 zł = wygrana 200 zł
  • Opcja 2: typ: Real Madryt strzeli gola Manchesterowi City (kurs 100.00) x stawka 2 zł = wygrana 200 zł

Swój zakład do promocji bukmachera Fortuna na pierwszy hitowy półfinałowy mecz UEFA Champions League pomiędzy Realem Madryt, a Manchesterem City możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Promocyjny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

200 zł na gola Realu Madryt lub Manchesteru City (09.05.23) – jakie zasady obrotu?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste. Bukmacher wymaga 1-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Na zakładzie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia przedmeczowe jak i na żywo (Live). Minimalny kurs selekcji nie ma znaczenia.

Jak wypłacić wygraną kwotę za gola Realu lub City w Fortuna?

Aby wypłacić zwycięskie 200 zł z konta za poprawne wskazanie, która drużyna zdobędzie gola w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt, a Manchesterem City (09.05.23) wystarczy udać się do zakładki wypłat i tam zlecić transakcję na wybraną kwotę, a następnie potwierdzić ją hasłem.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie promocja bukmacherska na mecz Real Madryt – Manchester City (09.05.2023)?

Jeżeli chcesz grać na zakładzie gola Realu Madryt lub Manchesteru City w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów to polecamy wykorzystać najlepszą promocję bukmacherską przygotowaną przez Fortunę. Za taki zakład (przy poprawnym wskazaniu) bukmacher przyznaje nagrodę 200 zł.

2️⃣ Jaka maksymalna stawka zakładu do promocji Fortuna na Real Madryt – Man. City?

Maksymalnie za ile możesz zagrać z kursem 100.00 gola Królewskich lub The Citiziens w pierwszym półfinałowym meczu UEFA Champions League (09.05.23) to 2 zł. Wiąże się to z wygraną w promocji z bonusem 200 zł (100.00 x 2 zł = 200 zł).

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę