niemcy dania betfan 250

250 zł za gola Niemiec z Danią – Betfan

W sobotę na Euro 2024 zagrają gospodarze turnieju, a więc reprezentacja Niemiec, która podejmie Duńczyków. Jeżeli Niemcy w tym meczu strzelą choćby JEDNEGO gola w tym meczu to obierzesz 250 zł. Wystarczy, że zagrasz na gola Niemców w meczu z Danią, a jeżeli strzelą choćby jednego gola otrzymasz 250 zł darmowej kasy od Betfan.

250 zł za gola Niemiec z Danią
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Niemcy - Dania i odbierz 250 zł darmowej kasy
Freebet

250 PLN

250 zł w Betfan za gola Niemiec z Danią – jak odebrać?

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za choćby JEDNEGO gola Niemiec w meczu z Danią na Euro 2024 od licencjonowanego bukmachera Betfan jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
  • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 25 PLN
  • zagraj pierwszy kupon za dokładnie 25 zł na dowolny zakład z meczu Niemcy – Dania (możesz dodać inne zdarzenia – tak aby kupon posiadał minimum kurs 2.00)
  • pamiętaj, aby kupon był rozliczony do maksymalnie 29.06.2024 roku godziny 23:59
  • jeżeli Niemcy strzelą choćby JEDNEGO gola w tym meczu otrzymasz 250 zł freebetu od Betfan
obraz 55

Aby wykorzystać otrzymaną nagrodę od Betfan za bramkę niemieckiej reprezentacji wystarczy zaznaczyć na kuponie opcję gry za freebet. Należy go wykorzystać 1 raz w całości. Jeżeli trafisz kasa będzie gotowa do wypłaty!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę