betfan 250 zl niemcy szwajcaria

250 zł za gola Niemiec ze Szwajcarią – Betfan

W niedzielę na Euro 2024 zagrają gospodarze turnieju, a więc reprezentacja Niemiec ze Szwajcarami. Jeżeli Niemcy w tym meczu strzeli choćby JEDNEGO gola w tym meczu to obierzesz 250 zł. Wystarczy, że zagrasz na gola Niemców w meczu ze Szwajcarią, a jeżeli strzelą choćby jednego gola otrzymasz 250 zł darmowej kasy od Betfan.

250 zł za gola Niemiec ze Szwajcarią
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Niemcy - Szwajcaria i odbierz 250 zł darmowej kasy
Freebet

250 PLN

250 zł w Betfan za gola Niemiec ze Szwajcarią – jak odebrać?

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za choćby JEDNEGO gola Niemców w meczu ze Szwajcarią na Euro 2024 od licencjonowanego bukmachera Betfan jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
  • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 30 PLN
  • zagraj pierwszy kupon za dokładnie 30 zł na dowolny zakład z meczu Szwajcaria – Niemcy (możesz dodać inne zdarzenia – tak aby kupon posiadał minimum kurs 2.00)
  • pamiętaj, aby kupon był rozliczony do maksymalnie 23.06.2024 roku godziny 23:59
  • jeżeli Niemcy strzelą choćby JEDNEGO gola w tym meczu otrzymasz 250 zł freebetu od Betfan

Aby wykorzystać otrzymaną nagrodę od Betfan za bramkę niemieckiej reprezentacji wystarczy zaznaczyć na kuponie opcję gry za freebet. Należy go wykorzystać 1 raz w całości. Jeżeli trafisz kasa będzie gotowa do wypłaty!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

1 Polubienie
Łapka w górę