300 betfan ancelotii

300 zł za Ancelottiego żującego gumę z Lipskiem w Betfan

We wtorek w 1/8 finału Ligi Mistrzów będziemy świadkami hitowego starcia pomiędzy Lipskiem, a Realem Madryt. Betfan przygotował specjalną akcję bukmacherską, w której jeżeli Ancelotti będzie żuł gumę podczas meczu z Lipskiem otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu w Betfan. Wydaje się, że jest to pewniak, a o szczegółach akcji Betfan 300 zł na Lipsk – Real (13.02) dowiesz się z naszego artykułu.

300 zł za Ancelottiego żującego gumę z Lipskiem w Betfan – jak skorzystać?

Z okazji starcia w meczu 1/8 finału LM: Lipsk – Real Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały atrakcyjną ofertę dla nowych graczy, w której za żucie gumy przez Ancelottiego w meczu z Lipskiem możesz odebrać 300 zł darmowego freebetu.

300 betfan ancelotii baner

Najważniejszą zasadą skorzystania z możliwości dodatkowej kasy za mecz Lipsk – Real u bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link TUTAJ.

Jak skorzystać krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem o treści: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty na żucie gumy Ancelottiego
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 30 zł
  • Zagraj za dokładnie 30 zł dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na mecz Lipsk – Real – grasz co chcesz – pamiętaj jednak, aby kurs był min. 2.00
  • Wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do 13.02.2023 do godz. 23:59
  • Jeśli Ancelotti będzie żuł gumę w meczu z Lipskiem otrzymasz freebet 300 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a Ancelotti będzie żuł gumę i tak otrzymasz 300 zł od Betfan

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej oferty bukmacherskiej Betfan na Lipsk – Real to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych akcji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan 300 zł freebetu za żucie gumy przez Ancelottiego z Lipskiem – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK do oferty. Następnie grasz dowolny kupon z regularnej oferty bukmachera Betfan z meczu Lipsk – Real. Dodatkowo możesz dołożyć na kupon inne selekcje, tak aby kurs łączny zakładu wyniósł minimum 2.00. Pamiętaj o rozliczeniu kuponu do 13.02.24, godz: 23:59) i niezależnie czy zakład okaże się trafiony otrzymasz 300 zł darmowej kasy w formie freebetu, jeżeli tylko Ancelotti będzie żuł gumę.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę