betfan celny ronaldo

300 zł za celny strzał Ronaldo z Francją od Betfan

We piątek na Euro 2024 zagrają Portugalczycy, którzy zmierzą się z Francją. Jeżeli w tym spotkaniu Cristiano Ronaldo odda przynajmniej jeden celny strzał na bramkę Trójkolorowych to obierzesz 300 zł. Wystarczy, że zagrasz na dowolny zakład ze spotkania Portugalia – Francja (nie musi być on nawet wygrany), a jeżeli w meczu CR7 odda celny strzał otrzymasz 300 zł darmowej kasy od Betfan.

300 zł za celny strzał Ronaldo z Francją
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Portugalia - Francja i odbierz 300 zł darmowej kasy
Freebet

300 PLN

300 zł w Betfan za celny strzał Ronaldo z Francją – jak odebrać?

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za choćby JEDEN celny strzał Ronaldo w meczu Portugalia – Francja na Euro 2024 od licencjonowanego bukmachera Betfan jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
  • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 30 PLN
  • następnie zagraj pierwszy kupon za dokładnie 2 zł na dowolny zakład z oferty Betfan z meczu Portugalia vs Francja
  • kolejno zagraj drugi kupon za dokładnie 28 zł na dowolne zdarzenia z oferty Betfan (kurs musi wynosić minimum 2.00) – zakład musi być rozliczony maks. do 05.07.24, godz: 23:59
  • jeżeli w meczu będzie choćby JEDEN celny strzał CR7 niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz 300 zł freebetu od Betfan
obraz 10

Aby wykorzystać otrzymaną nagrodę od Betfan za celny strzał Ronaldo w meczu Portugalia – Francja wystarczy zaznaczyć na kuponie opcję gry za freebet. Należy go wykorzystać 1 raz w całości. Jeżeli trafisz kasa będzie gotowa do wypłaty! Powyżej prezentujemy przykładowy kupon jaki można zagrać do odbioru 300 zł w Betfan za mecz Portugalia – Francja.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę