300 za gola legi z az

300 zł za gola Legii z Alkmaar w Fortuna (14.12)

300 zł za gola Legii Warszawa z AZ Alkmaar w specjalnej ofercie bukmachera Fortuna. Zagraj za minimum 2 zł na choćby jedną bramkę Wojskowych i odbierz 300 zł nagrody na swoje konto. Premię otrzymasz w punktach FKP, którymi wystarczy zagrać i trafią na Twoje saldo główne z możliwością wypłaty. O szczegółach oferty Fortuna 300 zł za gola Legii z AZ Alkmaar dowiesz się z naszego artykułu.

300 zł za gola Legii z AZ Alkmaar w Fortuna (14.12)

Bukmacher Fortuna z okazji hitowego starcia w 6 kolejce Ligi Konferencji pomiędzy Legią Warszawa, a AZ Alkmaar przygotował specjalną ofertę, w której za gola Wojskowych w tym pojedynku możesz otrzymać 300 zł nagrody (boost 150.00 x 2 zł).

Podstawowym warunkiem możliwości odebrania 300 zł za gola Legii Warszawa z AZ Alkmaar w meczu 6 kolejki Ligi Konferencji jest założenie nowego konta gracza. Nowy profil typera możesz zarejestrować zupełnie za darmo klikając w nasz link promocyjny lub podając słowo: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym. Proces jest prosty i intuicyjny, więc zajmie Ci maksymalnie 1 minutę.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak odebrać 300 zł bonusu w ofercie specjalnej Fortuna za bramkę Legii Warszawa z AZ Alkmaar (14.12.23):

  • zarejestruj nowe konto typera w Fortuna podając nasz kod: BETSIDE lub poprzez nasz link do promocji
  • dokonaj wpłaty w kwocie minimum 30 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Legii Warszawa z AZ Alkmaar ze standardowej oferty buka
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku gdy wybrana przez Ciebie selekcja okaże się trafna typer otrzyma regularną wygraną z kuponu oraz dodatkowe 200 zł ze specjalnej oferty bukmachera Fortuna + 100 zł za zaznaczenie zgód marketingowych podczas zakładania konta

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza otrzymasz również wszystkie gratyfikacje finansowe z pakietu Fortuna, w tym darmowy zakład 20 zł oraz 3 zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 PLN.

Ile można wygrać w eFortuna za gola Legii z Alkmaar?

Jako, że bukmacher Fortuna online zaproponował atrakcyjną ofertę bukmacherską na bramkę Legii Warszawa z AZ Alkmaar to wygrana gracza może być naprawdę okazała. Poniżej przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer grając, zakład na gola Wojskowych z holenderskim AZ w specjalnej ofercie bukmachera Fortuna.

  • Opcja 1: typ: min. 1 gol Legii Warszawa z AZ Alkmaar (mnożnik 150.00) x stawka 2 zł = wygrana 300 zł

Swój zakład do promocji bukmachera Fortuna na gola Legii Warszawa z AZ Alkmaar możesz grać przez szybką mobilną aplikację bukmachera na przykład na smartfonie. Specjalny zakład również zagrasz przez stronę internetową www. na przykład na laptopie czy komputerze stacjonarnym.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Fortuna ma specjalną ofertę na gola Legii z Alkmaar?

Tak, Fortuna na gola Legii z AZ Alkmaar przygotowało specjalną ofertę, w której za gola Wojskowych możesz odebrać 300 zł nagrody.

2️⃣ Czy Legia strzeli gola AZ Alkmaar?

Tak, wydaje się, że Legia strzeli gola Alkmaar, a to dobra okazja, aby w Fortuna odebrać 300 zł premii

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę