Betfan Francja - Polska 300 zł

300 zł za gola w meczu Francja – Polska od Betfan

We wtorek na Euro 2024 zagrają Trójkolorowi z Biało-Czerwonymi. Jeżeli w tym spotkaniu padnie choćby JEDEN gol to obierzesz 300 zł. Wystarczy, że zagrasz na dowolny zakład ze spotkania Francja – Polska (nie musi być on nawet wygrany), a jeżeli w meczu będzie choćby JEDNA bramka otrzymasz 300 zł darmowej kasy od Betfan.

300 zł za gola w meczu Francja - Polska
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Francja - Polska i odbierz 300 zł darmowej kasy
Freebet

300 PLN

300 zł w Betfan za gola w meczu Francja vs. Polska – jak odebrać?

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za choćby JEDNEGO gola w meczu Francuzów z Polakami na Euro 2024 od licencjonowanego bukmachera Betfan jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
  • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 30 PLN
  • zagraj pierwszy kupon za dokładnie 30 zł na dowolny zakład z meczu Francja – Polska (możesz dodać inne zdarzenia – tak aby kupon posiadał minimum kurs 2.00)
  • pamiętaj, aby kupon był rozliczony do maksymalnie 25.06.2024 roku godziny 23:59
  • jeżeli w meczu będzie choćby JEDEN GOL niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz 300 zł freebetu od Betfan
obraz 50

Aby wykorzystać otrzymaną nagrodę od Betfan za bramkę w meczu Francja – Polska wystarczy zaznaczyć na kuponie opcję gry za freebet. Należy go wykorzystać 1 raz w całości. Jeżeli trafisz kasa będzie gotowa do wypłaty! Powyżej prezentujemy przykładowy kupon zagrany do tej oferty.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę