holandia trucja 300 betfan

300 zł za gola w meczu Holandia – Turcja od Betfan

W sobotę na Euro 2024 zagrają Holendrzy, którzy zmierzą się z Turcją. Jeżeli w tym spotkaniu padnie choćby JEDEN gol to obierzesz 300 zł. Wystarczy, że zagrasz na dowolny zakład ze spotkania Holandia – Turcja (nie musi być on nawet wygrany), a jeżeli w meczu będzie choćby JEDNA bramka otrzymasz 300 zł darmowej kasy od Betfan.

300 zł za gola w meczu Holandia - Turcja
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Holandia - Austria i odbierz 300 zł darmowej kasy
Freebet

300 PLN

300 zł w Betfan za gola w meczu Holandia vs Turcja – jak odebrać?

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za choćby JEDNEGO gola w meczu Holendrów Turkami na Euro 2024 od licencjonowanego bukmachera Betfan jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z oferty Betfan na Holandia – Turcja krok po kroku:

  • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
  • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 30 PLN
  • zagraj pierwszy kupon za 2 zł na dowolne zdarzenie z meczu Holandia – Turcja
  • następnie zagraj drugi kupon za dokładnie 28 zł na dowolny zakład z oferty Betfan – pamiętaj kupon posiadał minimum kurs 2.00
  • dodatkowo kupon musi być rozliczony do maksymalnie 06.07.2024 roku godziny 23:59
  • jeżeli w meczu Holandia – Turcja będzie choćby JEDEN GOL niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz 300 zł freebetu od Betfan

Aby wykorzystać otrzymaną nagrodę od Betfan za bramkę w meczu Holandia – Turcja wystarczy zaznaczyć na kuponie opcję gry za freebet. Należy go wykorzystać 1 raz w całości. Jeżeli trafisz kasa będzie gotowa do wypłaty!

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę