300 zl betfan argentyna ekwador

300 zł za wygraną Argentyny z Ekwadorem – promocja Betfan

W nocy z czwartku na piątek w ćwierćfinale Copa America Argentyna zmierzy się z Ekwadorem. Jeżeli w tym spotkaniu Argentyna wygra w regulaminowym czasie gry to obierzesz 300 zł w promocji przygotowanej przez Betfan. Wystarczy, że zagrasz na dowolny zakład ze spotkania Argentyna – Ekwador (nie musi być on nawet wygrany), a jeżeli w meczu Argentyna wygra otrzymasz 300 zł darmowej kasy od Betfan.

300 zł za wygraną Argentyny z Ekwadorem
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Argentyna - Argentyna i odbierz 300 zł darmowej kasy
Freebet

300 PLN

300 zł w promocji Betfan za wygraną Argentyny z Ekwadorem – jak odebrać?

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za wygraną Argentyny z Ekwadorem w meczu Copa America 2024 od licencjonowanego bukmachera Betfan jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
  • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 25 PLN
  • następnie zagraj pierwszy kupon za dokładnie 25 zł na dowolny zakład z oferty Betfan z meczu Argentyna vs Ekwador – pamiętaj kupon posiadał minimum kurs 2.00
  • dodatkowo kupon musi być rozliczony do maksymalnie 05.07.2024 roku godziny 08:59
  • jeżeli Argentyna wygra w regulaminowym czasie gry to niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz 300 zł freebetu od Betfan
obraz 8

Aby wykorzystać otrzymaną nagrodę od Betfan za zwycięstwo Argentyny z Ekwadorem w regulaminowym czasie gry w ćwierćfinale Copa America 2024 wystarczy zaznaczyć na kuponie opcję gry za freebet. Należy go wykorzystać 1 raz w całości. Jeżeli trafisz kasa będzie gotowa do wypłaty! Powyżej prezentujemy przykładowy kupon jaki można zagrać do odbioru 300 zł w Betfan za mecz Argentyna – Ekwador.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę