w

300 zł za wygraną Błachowicza w Superbet

Już w niedzielę 15 maja. dojdzie do pojedynku Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem. Będzie to pierwszy pojedynek Polaka po przegranej w walce o tytuł mistrza w wadze półciężkiej. Teraz zmierzy się z Chorwatem podczas UFC Vegas 54, a wygrana może przybliżyć go do ponownej mistrzowskiej walki. Z tej okazji legalny bukmacher Superbet przygotował atrakcyjny bonus 300 zł za wygraną Błachowicza. Jako, że Polak reklamuje zakłady bukmacherskie Superbet to kwota nagrody finansowej w postaci kursu 150.00 została przygotowana na naprawdę wysokim poziomie. Sprawdź w naszym artykule, jak zgarnąć dodatkową kasę na walkę Błachowicza podczas UFC 54 oraz jakie są najważniejsze zasady tej promocji bukmacherskiej.

Superbet logo legalny bukmacher bonusy bukmacherskie

Pakiet powitalny

Bonus 300 zł za wygraną Błachowicza w Superbet – jak odebrać?

Przede wszystkim, aby gracz mógł obstawiać wygraną Jana Błachowicza w walce z Rakiciem po najwyższym kursie 150.00, który zostanie przyznany w formie bonusu 300 zł w akcji boostowej buka Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 90 sekund), więc z pewnością poradzi sobie z nim każdy gracz – zarówno nowy, jak i aktywny typer zakładów bukmacherskich:

  • zarejestruj nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link promocyjny
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład z konta głównego przedmeczowo na wygraną Jana Bałchowicza ze standardowej oferty bukmachera Superbet
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku poprawnego wytypowania zwycięzcy walki podczas gali UFC Vegas 54 bukmacher Superbet rozliczy Twój kupon po najlepszym kursie 150.00 w formie bonusu 300 zł.
  • bonus podlega warunkom obrotowym zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Pamiętaj, że po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pakiet startowych powitalnych bonusów od Superbet, w którego skład wchodzi między innymi darmowy freebet 34 zł, czy bonus od wpłaty do 200 zł a także możliwość zawarcia zakładu na galę UFC Vegas 54 i starcie Błachowicza z Rakiciem po najwyższym kursie 150.00 na wygraną Polaka.

Ile kasy można wygrać na zakładzie z boostem na walkę Bałchowicz – Rakić?

Jako, że bukmacher Superbet zaproponował wysokie kursy na Błachowicz – Rakić podczas UFC Vegas 54 to wygrana może być naprawdę okazała. Poniżej w tabeli przedstawiamy przykład, ile kasy może zdobyć typer obstawiając wygraną Jana Błachowicza po kursie 150.00, która zostanie przekazana przez internetowego bukmachera Superbet w formie bonusu 300 zł, jeżeli Polak wygra walkę.

Co typować?Stawka zakładuKurs standardowej ofertyPotencjalna wygranaBoost kursowyŁączna wygrana z podniesionym kursem
wygrana Jana Błachowiczaminimum 2 zł2.404,22 zł150.00304, zł

Superbet to licencjonowany polski bukmacher posiadający Licencję Ministerstwa Finansów PS4.6831.4.2017. Ambasadorem marki jest Jerzy Dudek, natomiast bukmachera reklamuje Jan Błachowicz.

Jakie są zasady obrotu bonusem za wygraną Błachowicza i jak wypłacić kasę?

Warunki obrotu są proste i przejrzyste. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu otrzymaną kwotą. Gracz może obstawiać zarówno kupony akumulowane (AKO) jak i pojedyncze. Wymagany minimalny kurs to 1,80, a w przypadku pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO 1,30. Możesz typować zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo (LIVE).

Aby wypłacić kasę z wygranej z wysokiego kursu 150.00 w formie bonusu 300 zł na wygraną Jana Błachowicza w starciu z Rakiciem podczas UFC Vegas 54 należy zagrać zakłady na łączną kwotę 900 zł (3 razy 300 zł), a kasa przeniesie się na saldo depozytowe. Typer po dokonaniu obrotu może wypłacić kasę na swoje konto bankowe podłączone podczas rejestracji darmowego konta w Superbet.

Dodatkowe bonusy na walkę Jan Błachowicz – Rakić

Poniżej przedstawiamy Ci u którego top buka z rankingu bukmacherów możesz odebrać wysokie pakiety startowe na walkę Polaka podczas UFC Vegas 54. Znajdziesz w nich choćby wysokie cashbacki, które również możesz wykorzystać na zakład na wygraną Błachowicza.

Betfan:Bonus powitalny 1660 złODBIERAM
FortunaPakiet na start 2720 złODBIERAM
LVBETBonus powitalny 3353 złODBIERAM

Pamiętaj o podaniu naszego kodu promocyjnego: BETSIDE lub przejściu do formularza rejestracyjnego ze specjalnego linku, który znajdziesz w naszym każdym artykule.

1. Który bukmacher daje najwyższe kursy na walkę Błachowicz – Rakić?

Wysokie kursy na walkę UFC Vegas 54 pomiędzy Błachowiczem, a Rakiciem znajdziesz w Superbet, która oferuje najwyższy kurs 150.00 na wygraną Polaka. Wszystko opisaliśmy powyżej. Naszym zdaniem warto jeszcze śledzić Betfan lub Fortunę, którzy mogą podnieść kursy przed rozpoczęciem walk w oktagonie.

2. Jaka jest maksymalna stawka za jaką mogę zagrać boost kursowy na wygraną Błachowicza w Superbet?

Maksymalna kwota zakładu jaka zostanie policzona po wysokim kursie 150.00 w formie bonusu 300 zł na wygraną Błachowicza to 2 zł. Legalny bukmacher jednak nie ogranicza typera co do maksymalne stawki zakładu. Gracz może postawić na przykład 50 zł, jednak tylko 2 zł zostanie policzona po dużym kursie 150.00, a cała nadwyżka po standardowym kursie z oferty operatora Superbet online.

3. Co obstawiać podczas walki Błachowicz – Rakić?

Naszym zdaniem najlepiej typować wygraną Błachowicza w Superbet, który daje na taką selekcje kurs 150.00, która zostanie przekazana w formie bonusu 300 zł.

Komentarze

Ładowanie…

Giro d’Italia 2020: etap 4 – zapowiedź, typy, kursy, co obstawiać

Valencia – Betis | Aston Villa – Liverpool| Typy, kursy, zapowiedź| 10.05.22