300 zl kartka austria turcja betfan

300 zł za żółtą kartkę w meczu Austria – Turcja od Betfan

We wtorek na Euro 2024 zagrają Austriacy, którzy zmierzą się z Turcją. Jeżeli w tym spotkaniu zostanie pokazana choćby JEDNA żółta kartka to obierzesz 300 zł. Wystarczy, że zagrasz na dowolny zakład ze spotkania Austria – Turcja (nie musi być on nawet wygrany), a jeżeli w meczu będzie choćby JEDNA żółta kartka otrzymasz 300 zł darmowej kasy od Betfan.

300 zł za jedną kartkę w meczu Austria - Turcja
Skorzystaj z mega oferty Betfan na Austria - Turcja i odbierz 300 zł darmowej kasy
Freebet

300 PLN

300 zł w Betfan za żółtą kartkę w meczu Austria – Turcja – jak odebrać?

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej kasy za choćby JEDNĄ żółtą kartkę w meczu pomiędzy reprezentacją Austrii, a Turcji na Euro 2024 od licencjonowanego bukmachera Betfan jest założenie nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • załóż konto gracza w Betfan używając kodu o treści: BETSIDE
  • wpłać pierwszy depozyt na dokładnie 30 PLN
  • następnie zagraj pierwszy kupon za dokładnie 30 zł na dowolny zakład z oferty Betfan z meczu Austria – Turcja – pamiętaj kupon posiadał minimum kurs 2.00
  • dodatkowo kupon musi być rozliczony do maksymalnie 02.07.2024 roku godziny 23:59
  • jeżeli w meczu będzie choćby JEDNA kartka niezależnie od wyniku kuponu otrzymasz 300 zł freebetu od Betfan
obraz 3

Aby wykorzystać otrzymaną nagrodę od Betfan za żółtą kartkę w meczu Austria – Turcja wystarczy zaznaczyć na kuponie opcję gry za freebet. Należy go wykorzystać 1 raz w całości. Jeżeli trafisz kasa będzie gotowa do wypłaty! Powyżej prezentujemy przykładowy kupon jaki można zagrać do odbioru 300 zł w Betfan za mecz Austria – Turcja.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę