400 zł za gola polskiej drużyny w Superbet

400 zł bonusu za gola Rakowa ze Sturmem lub Legii z AZ w promocji Superbet

W czwartek 2 polskie kluby zagrają w 2 kolejce europejskich pucharów. Raków Częstochowa zmierzy się ze Sturmem Graz, natomiast Legia Warszawa podejmie na wyjeździe AZ Alkmaar. Z tej okazji legalny bukmacher Superbet przygotował atrakcyjną promocję bukmacherską, w której za gola Rakowa ze Sturmem lub Legii z AZ Alkmaar (do wyboru) możesz odebrać 400 zł bonusu finansowego + 100 zł za Superprzewagę w wybranym meczu. Wystarczy stawka 2 zł, a na Twoje konto może trafić aż 400 zł bonusu. O szczegółach promocji informujemy w naszym artykule poniżej.

400 zł bonusu w Superbet za gola Legii z AZ lub Rakowa ze Sturmem Graz

Z okazji starć polskich klubów w 2 kolejce europejskich pucharów legalny bukmacher Superbet przygotował promocyjny bonus 400 zł na gola Legii lub Rakowa (do wyboru). Dodatkowo można odebrać także 100 zł bonusu za Superprzewagę w tych meczach, czyli prowadzenie przez jedną z drużynę różnicą minimum dwóch goli.

Aby aktywować możliwość odbioru nawet 400 zł bonusu za gola Legii Warszawa z AZ Alkmaar lub Rakowa Częstochowa ze Sturmem Graz (do wyboru) w specjalnej promocji bukmacherskiej Superbet należy założyć nowe konto do zawierania zakładów wzajemnych. Oferta premii finansowej została przygotowana dla nowych typerów, którzy nie mają jeszcze profilu typera. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny (zajmie Ci maksymalnie 2 minuty). TU założysz go w szybki sposób. Dodatkowo założenie nowego konta gracza w Zakładach Bukmacherskich Superbet jest w pełni darmowe.

  • załóż nowe konto typera w Superbet poprzez nasz link afiliacyjny lub podając kod: BETSIDE w formularzu rejestracyjnym
  • dokonaj wpłaty na profil gracza w kwocie minimum 50 zł
  • zagraj pierwszy zakład za minimum 2 zł z konta głównego przedmeczowo (prematch) na gola Legii z AZ lub Rakowa ze Sturmem (do wyboru) ze standardowej oferty bukmachera Superbet – typ Raków over 0.5 gola lub Legia over 0.5 gola
  • w przypadku, gdy selekcja, na którą postawiłeś w specjalnej ofercie bukmacherskiej okaże się trafiona to Superbet dopisze 400 zł (200.00 x 2 zł) premii do Twojego konta +100 zł jeżeli zostanie zastosowana Superprzewaga (prowadzenie różnicą min. 2 goli)
  • prezenty z promocji Superbet podlegają warunkom obrotowym (3-krotnym) zgodnym z regulaminem promocji bukmacherskiej

Po rejestracji profilu gracza poprzez nasz LINK otrzymasz również pełny bonus, w którego skład wchodzi między innymi darmowy zakład 34 zł, premia od wpłaty do 200 zł czy grę bez ryzyka utraty środków finansowych przez pierwszy tydzień stawiania zakładów wzajemnych.

Zakład do oferty specjalnej promocji bukmachera Supebet z możliwością odbioru 400 zł bonusu za gola Legii z AZ Alkmaar lub Rakowa ze Sturmem Graz możesz zagrać na kuponie zarówno poprzez bezawaryjną aplikację mobilną np. na swoim smartfonie, jak i przez stronę internetową www. np. na komputerze lub laptopie.

Bonus 400 zł w Superbet za gola Legii lub Rakowa jaki minimalny depozyt do odbioru promocji?

Wpłata minimalna ustalona do oferty bukmachera Superbet, w której gola Rakowa Częstochowa ze Sturmem Graz lub Legii Warszawa z AZ Alkmaar możesz zagrać na kuponie pojedynczym (SOLO) z możliwością odbioru 400 zł została ustalona na 50 zł.

Możesz wpłacić oczywiście więcej – 50 zł to kwota minimalna, aby wziąć udział w promocji, w której do wygrania jest 400 zł za choćby jedną bramkę Legii lub Rakowa (do wyboru) + 100 zł za zastosowanie Superprzewagi w wybranym przez Ciebie spotkaniu.

Jaki zakład zagrać w promocji Superbet na Raków – Sturm i AZ – Legia?

Masz 2 opcje do wyboru. Pierwszą z nich jest gol Rakowa w starciu z austriackim Sturmem Graz. Prezentujemy przykład poniżej na grafice:

Albo druga opcja to minimum jeden gol zdobyty przez Legię Warszawa w starciu z holenderskim AZ Alkmaar. Przykład prezentujemy poniżej na zdjęciu:

Wydaje się, że nieco pewniejszą opcją będzie bramka Rakowa, jednak i Legia powinna strzelić gola, a dzięki temu masz szansę na 400 zł bonusu w promocji Superbet. Pamiętaj, że wybór należy do Ciebie.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Gdzie bonus na mecze polskich klubów w 2 kolejce europejskich pucharów?

Na starcie pomiędzy Rakowem, a Sturm Graz oraz Legią, a AZ w 2 kolejce europejskich pucharów najlepsza oferta promocji z bonusem 400 zł została zaoferowana w Superbet, gdzie za gola Rakow lub Legii (do wyboru) odbierzesz 400 zł bonusu przy stawce zaledwie 2 zł +100 zł bonusu finansowego za zastosowanie Superprzewagi w meczu.

2️⃣ Czy warto skorzystać z bonusu 400 zł na Legię z AZ oraz Raków ze Sturmem w Superbet?

Naszym zdaniem zdecydowanie polecamy skorzystać ze specjalnej promocji bukmachera Superbet na mecz Rakowa ze Sturmem lub Legii z AZ Alkmaar, ponieważ wygrana z boostem x 200 zdecydowanie przebija regularne stawki na gola wybranego polskiego klubu w 2 kolejce europejskich pucharów.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę