400 zl za swiatek w betfan

400 zł za półfinał Świątek na Australian Open 2024 w promocji Betfan

Od 14 stycznia wystartuje wielkoszlemowy turniej Australian Open. Jeżeli wierzysz, że Iga Świątek osiągnie w tym turnieju minimum półfina to Betfan przygotował specjalną promocję bukmacherską. Wystarczy, że zagrasz dowolny zakład za 25 zł na dowolny mecz WTA Australian Open 2024, a jeżeli Świątek dojdzie minimum do półfinału to niezależnie, czy Twój kupon jest wygrany, czy przegrany otrzymasz 400 zł darmowej kasy w formie freebetu w Betfan. O szczegółach promocji Betfan 400 zł na półfinał Igi Świątek w Australian Open 2024 dowiesz się z naszego artykułu.

400 zł freebetu za półfinał Świątek: promocja Betfan

Z okazji występów Igi Świątek na Australian Open 2024 Zakłady Bukmacherskie Betfan przygotowały promocję, w której za minimum półfinału Igi Świątek w tym turnieju możesz odebrać 400 zł darmowego freebetu.

Najważniejszą zasadą odbioru dodatkowej darmowej kasy za półfinał Świątek w Australian Open 2024 w promocji od licencjonowanego bukmachera Betfan jest rejestracja nowego konta do zawierania zakładów wzajemnych. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych typerów. Aby założyć konto możesz wejść w nasz link promocyjny TUTAJ.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

  • Załóż nowe konto gracza z hasłem promocyjnym: BETSIDE w BETFAN lub za pomocą TEGO linku, który automatycznie przeniesie Cię do oferty promocyjnej na półfinał Igi Świątek w Australian Open 2024
  • Dokonaj depozytu w kwocie dokładnie 25 zł
  • Zagraj za dokładnie 25 zł dowolny zakład SOLO lub AKO z oferty regularnej BETFAN na dowolny mecz WTA Australian Open 2024 – łączny kurs kuponu musi wynieść minimum 2.00 i kupon musi zostać rozliczony do 20.01, godz. 23:59
  • Jeśli Świątek awansuje do półfinału, otrzymasz freebet 400 zł
  • Inne zdarzenia na kuponie AKO nie są zależne – czyli np. jeżeli nie wejdą, a jeśli Świątek osiągnie półfinał w Australian Open 2024 i tak otrzymasz 400 zł za darmo z promocji Betfan
  • Aby wykorzystać freebet, przygotuj dowolny kupon i zaznacz w podglądzie kuponu niebieski przycisk oznaczający opcję gry za Freebet. Jeżeli trafisz, wygrana pomniejszona o stawkę freebetu trafi na konto główne.

Twój pierwszy zakład do aktywacji specjalnej promocji bukmacherskiej Betfan na Igę Świątek w Australian Open 2024 to nie jedyna korzyść, ponieważ jako aktywny gracz, który założy konto będziesz mógł skorzystać z wszystkich kolejnych promocji bukmacherskich dla stałych typerów w Betfan Zakłady Bukmacherskie.

Betfan promocja 400 zł freebetu na półfinał Świątek w Australian Open 2024 – jaki zakład zagrać?

Jak już wspominaliśmy przede wszystkim należy wejść w TEN LINK promocyjny. Następnie grasz dowolny kupon z regularnej oferty bukmachera Betfan z dowolnego meczu WTA Australian Open 2024 i niezależnie czy okaże się on trafiony otrzymasz 400 zł darmowej kasy w formie freebetu, jeżeli tylko Świątek zamelduje się w półfinale AO 2024.

baner swiatek betfan

Pamiętaj, że promocyjny zakład w Betfan online ze specjalną nagrodą w formie freebetu 400 zł za półfinał Igi Świątek w Australian Open 2024 możesz zagrać przez intuicyjną aplikację mobilną bukmachera Betfan (np. na smartfonie). Możesz betować także przez stronę internetową www (np. przez laptopa lub komputer stacjonarny).

Do kiedy trwa promocja bukmacherska Betfan 400 zł za półfinał Igi Świątek w Australian Open 2024?

Promocja bukmacherska z darmowym bonusem 400 zł za półfinał Igi Świątek w Australian Open 2024 została ograniczona czasowo w regulaminie Betfan online. Tylko gracze, którzy zarejestrują konto w Betfan Zakłady Bukmacherskie do 20.01.23 godziny 23:59 mogą odebrać 400 zł za free w promocji bukmacherskiej Betfan.

FAQ – pytania i odpowiedzi

1️⃣ Czy Betfan ma promocję na Świątek w Australian Open 2024?

Tak, legalny bukmacher Betfan przygotował promocję na Igę Świątek w Australian Open 2024, w której możesz zgarnąć aż 400 zł freebetu. Wystarczy, że Świątek osiągnie w tym turnieju minimum półfinał.

2️⃣ Czy warto skorzystać z promocji Betfan 400 zł za półfinał Świątek AO 2024?

Naszym zdaniem zdecydowanie warto wykorzystać promocję bukmachera Betfan na Ifę Świątek w Australian Open 2024, ponieważ wystarczy, że Polka dojdzie do minimum półfinału w tym turnieju, a przy wkładzie zaledwie 25 zł masz szansę zgarnąć aż 400 zł freebetu.

Komentarze

Ładowanie…

Co myślisz?

0 Polubień
Łapka w górę